Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy érjem el, hogy a kutyám...

Hogy érjem el, hogy a kutyám számára ne anyukám, hanem én legyek a falkavezér?

Figyelt kérdés
Már régebben is imádta anyukámat ,mondjuk papíron ugye én vagyok a gazdája de gyakorlatban anyukámat tekinti annak. Őt követi konkrétan egy szót sem kell hozzá szólnia és úgy követi,mint az árnyékát. Ha anyukám nincs itthon ,folyton a két bejárati ajtót nézi,és stresszes, ha bármi zajt hall odakintről vinnyog,hátha anyukám az. És ez engem minden alkalommal elkeserít. Ha én hívom ,rám néz,és megy tovább anyukám sarkában,ha alszik,vagy csak pihen,néha napján ha játszunk, ha anyukám hívja,mintha ott se lennék rohan oda . MIT TEGYEK? Tudom,hogy anyukámat tekinti vezérnek,mert utána olvastam . És sok mindent tudok,de valaki azt mondta ,hogy egy gyereknek lehetetlen nagyobb pozíciót elérnie,mint egy fenőttnek,hiszen a gyerek a felnőttet követi,akkor a kutya is. Ez igaz? Legjobb barátnőm a kutyája szemében falkavezér,de azt mondta,hogy nála ez csak jött.. Egy másik kérdésem: http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__7842763-poraz..

2016. jún. 8. 15:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Utolsónak nagyon szépen köszönöm. De van egy hatalmas probléma. Egyedül nem vihetem sétálni 12 éves vagyok,és az utcánkban lakik egy csomó... khm szóval izé nem akarom leírni mert persze vannak normálisak de szóval lakik egy csomó cig@ny,és anyukám nem enged el,mert folyton a környéken randalíroznak. És gondolom az sem lenne megoldás,ha anyával mennék.. Segítsetek légyszíves,kezdem feladni
2016. jún. 27. 17:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!