Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az már nem is normális, ha...

Az már nem is normális, ha nem engedem fel a kutyát az ágyra? Ez komoly?

Figyelt kérdés
Egyik előző kérdésben volt ez, én válaszoltam, hogy NEM, mert szerintem nincs helye az ágyban/kanapén. Erre persze jól lepontoztak és talán egy másik ember írt csak nemet, a többiek természetesen fel engedik. Tudom, hogy hülyeség ezen rágódni, de azért mégis elgondolkodtam, hogy az a normális és jó gazdi, aki együtt is alszik a kutyával. Pl miért kéne nekem felengednem egy kaut, kuvaszt vagy komondort?? És miért nem jó neki a fekhely? Én elég sok pénzt költöttem a fekhelyekre, hogy jó minőségű és kényelmes legyen, imádnak is bennük feküdni. Szerintem ennyi bőven elég nekik. Ha akarom, akkor lefekszem melléjük a padlóra egy kicsit és már jönnek is, körbe vesznek. :) Ti mit gondoltok?

2016. jún. 19. 09:47
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
88%
Én úgy gondolom, hogy teljesen felesleges ezt az egészet véleményezni, és olyan kérdést csinálni belőle, hogy melyik jó, vagy nem jó. Ízlés dolga, azon meg kár vitázni. Kinek mi fér bele. Van, aki már azt is elképzelhetetlennek tartja, hogy a kutya a házba bemenjen, és van olyan, aki tényleg mindent megoszt a kutyájával. Egyik sem elítélendő szerintem. Nekem jelenleg két nagytestű, rövid szőrű kutyám van. Kinti-benti kutyák. Bent 4 db fekhely van, a ház különböző pontjain, oda akkor vonulnak el amikor csak akarnak. Én például felengedem őket a kanapéra is, van rajta egy pléd csak nekik fenntartva, tudják, hogy csak oda feküdhetnek. Persze ezek a dolgok napi takarítással járnak, de én nem bánom.
2016. jún. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
84%

"kutyának nincs helye a lakásban csak a kertben."

Neked meg normális emberek között nincs helyed. Erre már nem lehet mást mondani.

2016. jún. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Még valami, amit előbb nem írtam. Ahogy megfigyeltem, azok az emberek akik többet engednek meg a kutyájuknak, többnyire nem fikázzák azokat, akik nem. Nem ítélkeznek afelett, hogy a másik ember nem heverészik a kanapén a kutyájával.

Viszont azok, akik még azon is elképednek, ha a kutya csak át meri lépni a küszöböt, folyamatosan leszólják azokat, akik még az ágyba is beengedik. Felháborodnak rajta, pufognak, lehordják a sárga földig az ilyet.

Azért ez is elgondolkodtató...

2016. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, ha mások felengedik, ő döntése, de azért ne legyenek már azok rosszak, akik nem akarják felengedni. Múltkor séta közben beszéltem egy nővel és szóba került az alvás, ő mondta, hogy a kutyája vele alszik az ágyban. Mondtam, hogy én nem engedem fel őket, erre úgy nézett rám, mint egy állatkínzóra. Egy percen belül el is ment tőlünk. Hát ez van. :D kan kutyám (mint ahogy egyik válaszoló írta) imádja nemesebb testrészeit nyalogatni, úgyhogy inkább kihagyom, akit ez nem zavar, oké, ahogy gondolja. :) (Nekem 3 kutyám van, ebből 1 kistestű, 2 közepes.)
2016. jún. 19. 10:49
 15/26 anonim ***** válasza:
40%
Azért azt szögezzük le, hogy egy kutya vagy teljesen kinti, vagy teljesen benti. Olyan nincs, hogy is-is. Bizony van olyan, hogy a kutyának nincs helye a lakásban, de akkor biztosítani kell olyan körülményt, hogy a küszöbön túl is jól érezze magát. Nekem nagy termetű kutyáim vannak, és télen a mínusz fokokban a műhelyemben alhatnak, ráadásul mindegyiknek van egy-egy külön szivacsa, amin fekszik. És NEM! Nem fogom beengedni az ágyamba.
2016. jún. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
58%
na lepontoztak engem is. szerintem meg ki így csinálja, ki úgy. Lényeg,hogy szereti az állatot.
2016. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
Ezt mondtam én is. Aki nem engedte fel azt lepontozták a másik kérdésben is. :/ Én mindenkinek zöldet adtam.
2016. jún. 19. 11:51
 18/26 anonim ***** válasza:
"Ha más felengedi, tegye, szíve joga, de ne én legyek a rossz gazdi, mert nem." Mert mi van akkor ha rossz gazdinak tartanak az agyamentek?
2016. jún. 19. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
47%

"Azért azt szögezzük le, hogy egy kutya vagy teljesen kinti, vagy teljesen benti. Olyan nincs, hogy is-is."


Ezt hogyan kell értelmezni?

2016. jún. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

én a sok lepontozás ellenére is csak azt mondom: nem biztos, hogy feltétlen szeretet egy kutyát az ágyunkba engedni, és nem szeretetlenségre vall, ha nem tesszük. Mindegyik kutyám szerettem, volt,akit én segítettem szülni, mert egy "szar korcsért" nem jött ki az álatorvos. 4 sem. 21 évet élt,ez a jószág,akit szüleim elástak volna, vagy az állatorvos letojt.

de akkor sem engedtem az ágyamba,én voltam melette éjszaká

kon át az előszobában, az alom mellett.

2016. jún. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!