Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az már nem is normális, ha...

Az már nem is normális, ha nem engedem fel a kutyát az ágyra? Ez komoly?

Figyelt kérdés
Egyik előző kérdésben volt ez, én válaszoltam, hogy NEM, mert szerintem nincs helye az ágyban/kanapén. Erre persze jól lepontoztak és talán egy másik ember írt csak nemet, a többiek természetesen fel engedik. Tudom, hogy hülyeség ezen rágódni, de azért mégis elgondolkodtam, hogy az a normális és jó gazdi, aki együtt is alszik a kutyával. Pl miért kéne nekem felengednem egy kaut, kuvaszt vagy komondort?? És miért nem jó neki a fekhely? Én elég sok pénzt költöttem a fekhelyekre, hogy jó minőségű és kényelmes legyen, imádnak is bennük feküdni. Szerintem ennyi bőven elég nekik. Ha akarom, akkor lefekszem melléjük a padlóra egy kicsit és már jönnek is, körbe vesznek. :) Ti mit gondoltok?

2016. jún. 19. 09:47
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
Ha valaki felengedi a kissebb testu kutyajat az agyra pl csivava, azt mondom oke. Ha neki ez igy jo, akkor takaritson utana, szedegesse fel a szoret, viselje el a szagat, meg a "puszjait", kapja el tole a mindenfele betegseget ( foleg kisgyerek pfujjj ) de en foleg nagyobb kutyaval, de meg kicsvel se aludnek eggyutt. Szeretem oket, de azert kezeljuk mar helyen a dogokat.... remelem hasznos voltam.
2016. jún. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Szerintem senkinek semmi köze ahhoz, hogy a másik mit csinál a kutyájával ilyen téren. Lehet az a kutya kinti-benti. Ha vele alszik, ha a földön alszik a kutyája, ez az ő döntése. Amíg eteti, gondoskodik róla, állatorvoshoz viszi stb.. addig másoknak legyen már mindegy. Nem vagy rossz ember te sem, mert nem alszol vele. Te így látod jónak, ezt tanulták meg ők is, nekik is jó így, nálatok ez lett a normális. Másnál meg az a normális, hogy együtt alszanak.Ez van, el kell fogadni, hogy mindenkinek más a véleménye.
2016. jún. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Én sem engedem fel őket. Mondjuk jól nézne ki ha két 80kg feletti kutya feküdne köztem és a feleségem között.

Szerintem undi ha a kutya az ember mellett alszik az ágyon. Sok ember meg felengedi a kutyát még amikor kölyök a kutya aztán a kutya meg befoglalja az ágyat mert nem nevelik a kutyát aztán a 1.5kg-os kutya tartja rettegésben a családot. A feleségemnek én vettem egy yorkie-t de nem engedjük fel a kutyát az ágyra. Az ágyunk mellett fekszik az ágyában.

2016. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
19. úgy értettem, hogy akinek a kutyája lakásban él és csak leviszi a parkba pórázon, a teljesen más, mint mikor udvaron élnek és sokszor porban fetrengenek. A műhelybe bejöhetnek, de oda is elképesztő sok port hordanak be. Vagy ha épp esős az idő sárosak. Olyankor magyaráznád meg nekik, hogy eddig bejöhettél lakásba, most nem jöhetsz be. Mielőtt gonosz gazdi lennék, nem én zavarom ki őket esőben, ők mennek ki ha épp ugatni kell.
2016. jún. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
tanulság: aludj vele, ha jó akarsz lenni. .én fos vagyok
2016. jún. 19. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Szerintem nem ezen múlik, hogy mennyire szereted a kutyád vagy a kutya mennyire szeret téged. Nekünk jelenleg 2 kutyánk van egy 12 éves beagle és egy kölyök németjuhász. A beagle mindig is kint élt a társával együtt, aki februárban halt meg, 2-en aludtak egy minden oldalról hőszigetelt kutyaházban. A németjuhász is kinti kutya lesz, még bejöhet a szokatás ideje alatt. Még a szüleimmel élek és ők szeretik a kutyáinkat, de nem szeretnék a lakásba beengedni őket, ezt tiszteletben kell tartanom amég velük élek, de ha elköltözök benti kutyám/kutyáim lesznek. Én pont azt vettem észre, hogy akik nem engedik be a kutyát azok a rém gonosz emberek és micsoda állatkínzás, csak megemlíteném, hogy a mieink imádnak én is őket, minőségi tápit esznek, állatorvosi ellátást megkapják, ha betegek nem sajnálunk a zsebünkbe nyúlni, ha a hegyekbe felmegyünk a nyaralónkba mindig jönnek velünk. Szóval nem az itt a válaszolók szeirnt a "kertbe kibszott kutya" sorsra vannak ítélve.


Igazából engem sem zavar, ha valaki egy ágyban alszik a kutyájával ez az ő dolga. Pl. az egyik barátnőméknél 3 kutya van a házban és még 3 kint az udvaron (mind mentett) és mindegyiknek aranyélete van náluk. Egyszer amikor náluk aludtam 2 ott aludt velünk az ágyban és egyáltalán nem volt undorító vagy zavaró.

2016. jún. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!