Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A ti kutyátok ivartalanított...

A ti kutyátok ivartalanított vagy ivaros? (szuka)

Figyelt kérdés

2016. jún. 21. 18:39
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Ivartalanított. :)

Sokkal jobb neki is nekünk is. Ő tüzelés után állvemhes volt, nem szerettünk volna későbbiekben gondot.

2016. jún. 22. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
50%

Na látom szépen le lettem húzva, ennyit ér ha valaki elmondja hosszabban, összeszedett módon mindkét oldal álláspontját, nem pedig csak agyatlanul két szóban az egyik felé húz.

De nem is tudom mire számítottam, itt legtöbben 15-20 évesek, sokaknak a kutyatartás arról szól jajj mennyire tündibündi. Na majd 40 után mikor már jópárat elvesztett az ember akkor felfogják ők is talán, vagy nem.

Az első kommentet meg csak azért húzták le, mert a másik kettő se tetszett nekik, na ez pláne mutatja az érettségi szintet. Pedig abban semmi olyan nem volt, nem is nyomták le amíg a másik kettő le nem lett írva.

Na mindegy, nem is tudom minek fárasztom magam feleslegesen, mert ennyi idő után már rájöttem hogy akárhol ez a téma, mindig ilyen a vége. Ez is csak egy újabb bizonyíték rá.

2016. jún. 22. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
82%

Ha elolvasod amit írtál, akkor szerintem Te is haszontalannak jelölöd a tanácsaidat.

Azt mondod, hogy az állatorvosok mindenkinek hazudnak, csak Neked nem. Sőt teljesen felesleges az ivartalanítás, mert a méhgyulladáson kívül, sok mindenben meghalhat a kutya (itt jegyezném meg, hogy ezen észjárás szerint az embereknek is felesleges a védőoltás, mert nem biztos, hogy a gyerek TBC-ben fog meghalni, lehet elüti egy autó). Másrészt meg ha összeszed egy méhgyulladást, még akkor is ráérsz kezelni egy (állításod szerint) olyan gyógyszerrel, amibe belehalhat a kutya.


Kedves Kérdező!

Ha nem muszáj, hogy megmaradjanak a kutyád ivarszervei, akkor ivartalaníttasd. Sokkal több előnye van, mint hátránya. Jó pár betegség kockázatát csökkenti, sőt nyilvánvalóan pl a méhgyulladás kockázata 0 lesz.

2016. jún. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Rendben köszönöm, ez egy rendes válasz, ennyit szerettem csak volna, a sunyiban lepontozások helyett.
2016. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
mindenképpen ivartalanítsd ki:) Biztos elolvastad a válaszokat amiket kaptál:) Hallhattad, hogy milyen betegsége lett az ivaros kutyáknak. Azt ajánlom ha olcsóbban meg akarod úszni, ivartalanítsd amint elég idős lesz, mielőtt szövődmények lesznek.
2017. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!