Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Flexi póráz jó a futáshoz?

Flexi póráz jó a futáshoz?

Figyelt kérdés

futni akarom vinni a kutyámat ehhez ez jó?

hol lehet ilyet kapni?


2010. ápr. 14. 18:33
 1/6 anonim ***** válasza:

jó hozzá de kutyád méretének megfelelőt válassz különben hamar tönkremegy

lehet kapni kb. majdnem minden kisállatkereskedésben, kutyás felszerelés boltban

2010. ápr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem van,neked adom,a kutyám utálja:D
2010. ápr. 14. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Fresnapf
2010. ápr. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

18:59 hol laksz és mekkora a kutyusod?

az enyém labi úgyhogy majd szalagos kéne:)

2010. ápr. 14. 20:45
 5/6 anonim ***** válasza:

Julius k9 webáuház-jogging set.

A Flexi póráz semmi másra nem tanítja meg a kutyádat, mint húzni. Tanítsd meg a kutyádat arra, hogy szépen a lábad mellett, vagy legalábbis körülötted fusson, ennél nagyonn biztonságot nem garantálhat senki, minthogy önakaratából marad melletted. Hidd el, tudom miről beszélek, segédoktató vagyok egy kutyasuliban. Körülbelül 16 olyan kutya jár hozzánk csak azért (kisváros vagyunk) mert képtelen egészséges módon sétálni, és ha melátják a Flexi pórázt, kihúzzák maguknak a nyolc métert, és ott a végén húznak, rángatnak, fuldokolnak. Hiába csak ha futáshoz veszed, az mindegy, a kutya egynek fogja föl: sétának. Az mindegy, hogy a gazdi milyen tempóban jön- sétálunk. Ne zavard össze azzal a kutyádat hogy egyik sétánál bőrpóráz, másikon textil. Össze fog keveredni.

Vegyél egy bőr kiképzőpórázt, olyat, ami egy méterestől négy méteresig állítható (2000 FT), és minden gondod megoldódik. Elmondom, hogy a kutyaiskolákban aki Flexivel jön, azt alapból küldik haza, vagy vetetik le a flexit.

Mindenképpen bőr vagy textilpóráz, kiképzőpóráz, ennél jobbat nem választhatsz.

www.juliusk9.hu -> nem hirdetés, de innen tudsz venni kiváló minőségű kiképzőpórázt, vagy megtalálod a Jogging set - fantázianevű direkt és konkrétan kutyával futásra kifejlesztett pórázszettet, igaz, az ára húzós. Ez a webshop nem a hobbikutyások boltja, hanem a munkakutyásoké. Sokkal hasznosabb és jobb minőségű eszközöket tudsz innen venni.

Üdv!

2010. ápr. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18:59 vagyok,hát labinak nem ajánlom a pórázt:D Az enyém 3kg-os kutya:D Ja és nem szalagos,mert kistestű a kutyám. Hát m1,majd elajándékozom valakinek,szándék az megvolt;)
2010. ápr. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!