Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha egy gazdátlan...

Mit tegyek ha egy gazdátlan kutya párzani próbál az enyémmel?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy a környékünkön elég sok a szökdösős,elkóborlós kutya,és sokan sétáltatják a kutyájukat póráz nélkül.Ez főleg akkor probléma,amikor tüzel a kutyám.A kisebbeket el tudom üldözni,ha más nem,hát felkapom és elviszem,viszont egy vizsla méretűvel már nem tudok mit kezdeni.Maximum odébb lököm vagy eltolom,de ez kb semmit sem ér,és félek is kicsit hogy megharapnak.A kutyám is mindig megvédi magát,nem enged a közelébe kanokat,és ezért már volt is verekedés.Persze nagyon sajnálnám bántani a kutyákat, de inkább nekik legyen bajuk mint az enyémnek.

Gondoltam a paprika spray-re,de az azért kicsit durva,nem szívesen használnám de jobb ötletem nincs.Szerintetek ilyenkor mit lehetne tenni?



2016. júl. 16. 14:40
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Tenyésztő még mindig nem vagy...mi a célod a szaporítással?
2016. júl. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:
Nem vagyok szaporító.Nem értem miért gondolod ezt.A kutyám tenyésztőjének a kenneljébe fognak tartozni a kiskutyák.
2016. júl. 16. 22:37
 13/23 anonim ***** válasza:
Ilyen esetre nem adott tanácsot?
2016. júl. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Nem.
2016. júl. 16. 23:04
 15/23 anonim ***** válasza:
24%
Ki a tenyésztő? Honnan hozta el a kutyàt?
2016. júl. 17. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Nem teljesen mindegy?!
2016. júl. 17. 10:49
 17/23 anonim ***** válasza:
nem
2016. júl. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
39%
Szeretném tudni annak a kennelnek a nevét, akinek a tulajdonosa, erre nem adott szakszerű választ, és egy anonim oldalon kényszerülsz kérdezgetni...szóval nem, nem teljesen mindegy, és állíts a stílusodon, mert én nem így kérdeztem rá.
2016. júl. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

Na jó akkor most figyelj!

Semmi közöd nincs hozzá hogy honnan van a kutyám!!Nem tudom feltűnt-e,de nem ez volt a kérdés.A kérdés szempontjából TOTÁLISAN LÉNYEGTELEN hogy honnan van a kutya.Úgyhogy a stílusomon sem állítok,mert tényleg nincs közöd hozzá.

2016. júl. 17. 23:00
 20/23 anonim ***** válasza:
50%
Ha annyira jó és tenyésztésre alkalmas kutyád van akkor miért félsz elárulni? Ez a nagy ellenkezés eléggé gyanús tudod... ezzel csak magadat égeted mivel ez csak azt mutatja hogy nem elég hogy rohadt szaporító vagy de még hazudsz is hogy mentsd magad...undorító
2016. júl. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!