Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek ha egy gazdátlan...

Mit tegyek ha egy gazdátlan kutya párzani próbál az enyémmel?

Figyelt kérdés

Az a problémám,hogy a környékünkön elég sok a szökdösős,elkóborlós kutya,és sokan sétáltatják a kutyájukat póráz nélkül.Ez főleg akkor probléma,amikor tüzel a kutyám.A kisebbeket el tudom üldözni,ha más nem,hát felkapom és elviszem,viszont egy vizsla méretűvel már nem tudok mit kezdeni.Maximum odébb lököm vagy eltolom,de ez kb semmit sem ér,és félek is kicsit hogy megharapnak.A kutyám is mindig megvédi magát,nem enged a közelébe kanokat,és ezért már volt is verekedés.Persze nagyon sajnálnám bántani a kutyákat, de inkább nekik legyen bajuk mint az enyémnek.

Gondoltam a paprika spray-re,de az azért kicsit durva,nem szívesen használnám de jobb ötletem nincs.Szerintetek ilyenkor mit lehetne tenni?



2016. júl. 16. 14:40
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

he-he XD

Te h.lye vagy már bocs.Azért nem árulom el mert k.rvára semmi közöd nincs hozzá.Mégis mi a jó ...-ért mondanám azt hogy tenyésztőtől van ha igazából nem?!

2016. júl. 17. 23:45
 22/23 anonim ***** válasza:

Gondolom olvasod a gyakorit, és látod, hogy milyen oltást kap az, akiről kiderül, hogy egy mocsadék szaporítót támogatott, és nem mered bevallani, hogy te is onnan hoztál, mert most tudatosult, hogy úgy átbasztak a palánkon, hogy tankönyvbe való....de figyelj, akkor ne állíts, de akkor szépen legyél kedves elviselni, hogy leszaporítóznak, mert az egyetlen és biztos megoldást, az ivartalanítást csípőből utasítod el...mert te akarsz kölyköt, és nem vagy képes a kennelnevet elárulni, hogy honnan van a kutyád. Válaszoltunk már a kérdésre, neked nem tetszett, akkor mit akarsz még itt?


Annyi közöm van hozzá, hogy ad 1.te kérdztél, mi válaszoltunk, nem tetszett, akkor ad2. szeretném tudni azt a kennel nevet, ahonnan soha ne vegyek kutyát, mert annak a tulajdonosa semmit nem fog elárulni, kvázi hozzámbassza a kutyát, csak menjek.


Szégyenszemre itt kérdezgetsz, pontozgatsz (:DDD).

Álljál akkor a kutyád mellett naphosszat azt zavargászd az idegen kutyákat mellőle, ha ennyi eszed és időd van.

2016. júl. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Basszus fogd már fel hogy nem vagyok szaporító!!

A kutyámnak TÖRZSKÖNYVE van.Egyébként nem hazudnék azért hogy védjem magam,mert fölösleges lenne.Ha szaporító lennék,nem mondanám hogy nem vagyok az!A tenyésztő pedig nem b.aszta hozzám a kutyát,csak éppen ők olyan helyen laknak,ahol ez nem jelent problémát.Ezért is nem fogom elárulni a nevüket,mert ilyeneket feltételezel.Ja és az ivartalanítást azért utasítom el,mert már megbeszéltük hogy lesznek kölykei,eleve így vettük,ezt nem rúghatom fel csak mert épp ahhoz van kedvem.Mellesleg én nem pontozgatok úgyhogy ez is mellé ment :D

2016. júl. 18. 11:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!