Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit lehet azzal tenni aki fél...

Mit lehet azzal tenni aki fél a kutyától?

Figyelt kérdés
Barátnőm retteg tőlük. Két kutyám van, egy kuvasz és egy mopsz. Meglepő módon a kicsitől jobban fél mert kicsit izgágább. Egyszer sem merte megsimogatni őket és ha nem vagyok ott és egy méternél közelebb vannak, sikoltozni kezd. Ezt én így biztos nem fogom bírni, de ilyenkor mi a teendő? Pszichológus vagy kutyaiskola vagy mi a jóég?
2016. júl. 19. 14:56
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Hány éves a kishölgy? Nem vall túl "érett" gondolkodásra, hogy 2 éves módjára sikoltozzon egy 5 kilós kutya miatt, ez a viselkedés nem normális... Oké, én is félek pl a békáktól, majd' összecsinálom magam tőlük amikor este beugrálnak a nyitott ajtón a kertből, de nem kezdek el sivalkodni, hanem összeszorítom a fogaim és kiterelgetem őket, mert azért azt csak tudom, hogy nem fog megenni...


El kéne beszélgetned a barátnőddel, hogy miért viselkedik így, mi okozza ezt az önkívületi félelmet.

2016. júl. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!