Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Segítene valaki? ( vemhességge...

Segítene valaki? ( vemhességgel kapcsolatban)

Figyelt kérdés
2 éves magyar vizslámat 1 hete fedeztettük, azóta nem "tüzelt", ma viszont ismét vérezni kezdett. Mitől lehet? Valami baja van?
2010. ápr. 20. 12:59
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Az állatorvosod, aki felkészítette a szukát a vemhességre, mit mondott?
2010. ápr. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%

Méhgyulladás (lehet), de talán nem az Orvost kellene megkérdezned , aki ugyebár a kutyádat megvizsgálta vemhesség előtt ??

ááhhh nincsen mit mondanom NO COMMENT !!

2010. ápr. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
19%
Felelősségteljes tenyésztő lehetsz, ha ilyen dolgokat itt kérdezgetsz...
2010. ápr. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

3. de bunkó vagy, részben igazad van,de kiváncsi vagyok a te kérdésedire...

:)))


valaki agódik a kutya miatt... talán baj?

2010. ápr. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Akkor hogy kielégítsem vágyaid :) Íme néhány, a teljesség igénye nélkül. :) Nyugodtan válaszolhatsz rájuk :)

Fressnapf-os kutyanyírógéppel mi a tapasztalat? Otthoni használatra érdemes megvenni?

A kutyakiállítások tényleg korruptak? Mennyire hitelesek az ott elért eredmények?

A kutyám nem szeretné a simogatást?

Fedeztetés kutyafuttatón?

Melyik állatvédő szervezetnek adtad/adod az 1 %-od? És miért pont annak?

Van valakinek glutén-érzékeny kutyája? Mivel etetitek? Hogyan derült fény a glutén-érzékenységre?

Happy Dog kölyöktáp mellé közepes testű kutyának kell-e plusz kalcium és foszfor kiegészítés?

Mire való a Gréti Mix?

Ha egyszer majd meghal a kutyusom, mit csinálnak a tetemével? El lehet temettetni őt is valahol vagy urnát csináltatni Neki?

Hány almot etikus egy szukától lehozni élete során?

Mit gondoltok erről: egy szuka kutyától 5 almot hoztak le, az utolsót 8 és fél évesen? Nem sok ez, mind az alomszámot, mind ...

Akkor most hol lehet tulajdonképpen elengedni a kutyákat?

"Etikus" dolog-e egy ételallergiás kutyát tenyésztésbe vonni, ha amúgy megvannak a szűrései és a tenyészszemléje?

2010. ápr. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Akiteki ***** válasza:
100%

Én is észrevettem egy héttel a fedeztetés után kis véres maszatolást a kutyán. 1-2 nap volt csak, rendesen megijedtem.

Azóta már kitapogatta az orvos a bébiket, most vagyunk félidősek. Szerintem várj vele. Én is azt hittem, hogy méhgyulladás, de az egyéb tünetekkel is jár. Ha egyébként jókedvű, rendesen eszik, akkor nem lehet nagy baj.

2010. ápr. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az orvos egy hete költözött el, szó nélkül, előtte azt mondta jó tenyészszuka, nyugatdan lehet fedeztetni.

Ma találtam a neten egy új dokit, ha nem múlik el neki 1-2 napon belül elviszem hozzá, már beszéltem is vele telefonon!

A bunkóknak is köszi a hozzászólást, jó úgy megitélni egy embert hogy nem is ismeritek!Csak magatokat minősítettétek ezzel!

2010. ápr. 20. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!