Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha a szomszéd rendszeresen...

Ha a szomszéd rendszeresen bántja a kutyámat mit csináljak vele?

Figyelt kérdés

1 éves a kutyám, és elég szeles kutya. Mivel az édesapám nem él, így a szomszéd bácsi szokott nálunk segédkezni ha valami férfi dolgot kell megcsinálni. Nagyon rendes ilyen szempontból ő is és a felesége is, mert nincs autónk, de ha valami nehéz dolgot kell vásárolnunk (üdítő, tej stb) akkor ők elhozzák azt autóval.

DE: ha átjön hozzánk, akkor mindig belerúg a kutyába, ha meg akarja szaglászni őt, akkor odacsap neki. Ma a saját szememmel láttam, ahogy kövekkel dobálta szerencsétlent, és más a kutya félelmében bebújt a házába....Egy pár hete lelocsolta, és még sorolhatnám, hogy hogyan bántotta. A kutya már retteg tőle.

Engem is rendszeresen b*szogatnak, hogy én ilyen, meg olyan vagyok, bezzeg az ő unokája.

Annyira mérges vagyok rá sokszor, hogy el sem tudom mondani. Mikor kavicsokkal dobálta és kimentem az udvarra, azt mondta, hogy cukrot dobált neki...Én meg úgy csináltam mint aki elhiszi, pedig annak akit szívéből utál az ember, annak nem ad cukorkát. Ráadásul mikor meghallotta, hogy közeledek, a zsebre rakta a köveket meg a csúzlit...


2010. ápr. 20. 21:34
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
71%

Jaj Állatvédők, mit csinálnak? Törvény ereje=nulla

Ha fonntos neked a kutyád, és nem az számít hogy hurcilássza neked a tejet. Akkor mikor legközelebb meglátod, megkérdezhete tőle... Mi a kur...anyádat bántod a kutyát? Kemény vagy ba..meg mert nem tud visszaütni? A köjködet rugdaljad te g..ci.


Ha ezt elsütöd, én hozzáteszem, már sütöttem el. Akkor vagy nemlátod többet, vagy téged is elkezd megdobálni kővel..XD

Mondjuk sikerült egy alkesszt ezért megrugdalni, mert bejött a kapun, azért mert nem tetszett neki hogy ugat... Hát most az utca másik végéről jár be.

Némelyik am eszméletlen, mekkora paraszt...

2010. ápr. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát, a kutya kenneljét minden esetre én máshová tenném, ez lenne az első lépés. Amíg kiszolgáltatod a kutyát neki, bántani is fogja. A lehető legtávolabbra tenném a helyedben.

Anyukáddal is beszélj erről.


Görcs, egyszerű, tapló ember az ilyen, valószínűleg a kutya az egyetlen, amin kiélheti a dühét. Élvezi, hogy végre talált egy élőlényt, ami fél tőle és hatalmaskodhat rajta.

Az jutott erről eszembe, hogy egyszer láttam egy állatvédő? oktatófilmet (némafilm volt, de nagyon szemléletes), ami arról szólt, hogy a főnök leteremtette a férjet, a férj hazament, veszekedett az asszonnyal a vacsoránál, majd az asszony veszekedett a nagyobbik gyerekkel a lecke miatt, a nagyobbik gyerek leteremtette a kisebbiket valamiért, a legkisebb meg kirontott a házból, bevágta az ajtót és belerúgott a küszöbön fekvő kutyába - így adjuk át a dühöt egymásnak, mikor nem ez lenne a megoldás.

Nem tudsz mást tenni, a szomszédot nem tudod megváltoztatni, de a kutyádat meg tudod védeni. Tegyél érte.

2010. ápr. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedd be.
2010. ápr. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
34%

Védd meg a kutyádat!!!! Micsoda dolog ez?!?

Igen, mondd meg, hogy a csodálatos unokáját rugdossa, dobálja, ne a kutyádat! Ne engedd be, oldd meg, hogy ne férjen a kutyához, és igenis jelentsd fel, hogy lássa, komolyan gondolod a dolgot! Védd ki, hogy a távollétedben ártson neki (mérgezés bosszúból) - semmiképp ne juthasson a kutya közelébe! Ne kérj a "segítségéből"!

2010. ápr. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
22%

Szard le az öreget ha az én kutyám bántaná valaki tuti begurulnék és lebasznám. Inkább sétálnék vásárolni is. (bár tudom milyen szar a nehéz cuccos)


Vagy ha tényleg rendes akkor beszélj vele... De lehet csak ilyen kényszerből segítkezik...

Te is mered jobban. :)

2010. ápr. 21. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
17%

Kérdező!Ne legyél már ilyen felvilágosult gondolkodású!

Vannak olyan emberek akik ezt élvezik,sőt havonta ölniük kell! Inkább próbáld megérteni,hogy a szomszédodnak jól esik ütni a kutyát.Had tegye ha neki ez öröm!

Egyébként meg szégyeld magad!

D○gölj meg kérdező!

2021. jan. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
16%

16-os, te nyomorult vagy! Téged be kellene zárni valami zárt osztályra vagy a börtönben, hogy ott kínlódj életed utolsó napjáig!

Szégyeld magad te, aki bántod az ártatlan állatokat!

De majd a pokolra fogsz kerülni miután megdöglesz és meg is érdemled!


Kopj le erről az oldalról és takarodj máshova az embertelen hülyeségeddel!

Te nem ember vagy, hanem állat! Az állatok is különbek nálad, mert az nem bánt téged!


Kopj le!

2021. jan. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
23%
Remélem egyszer téged ver szét valaki, csak mert neki az öröm!
2021. jan. 30. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
81%
Rohadt kutyamániások!!! A világ betegei úgy beszéltek a kutyáról mintha egy gyerek lenne....élettelen retard barmok
2021. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
18%

Te meg rohadt, embernek nem nevezhető állat vagy!

Azért mert nem gyerek, attól még a kutya egy élőlény!

Te meg biztosan elmebeteg vagy és pszichiátrián lenne a helyed vagy még inkább a börtönben örökre!

2021. jan. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!