Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kiskutyám nagyon habzsolva...

A kiskutyám nagyon habzsolva eszik, szinte rágás nélkül nyeli le egyben a kaját. Hogyan szoktassam le erről?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy annyira " kajamotivált", hogy nem is érem el, hogy ha jutifalat van nálam, akkor egy pillanatra lenyugodjon, és vmiért meg tudjam jutalmazni ilyen módon, mert ha érzi a kaja illatát megkergül. Az evés egy nagy habzsolás. Gondolom sokan voltak testvérek, és lehet hogy egy tálból ettek. Hogyan álljak neki, hogy megszokja, senki nem eszi el előle, és rágjon, egyen, és ne zabáljon? Nálunk nincs másik kutya, de hiába, úgy megszokta, hogy nem tudom nyugalomra inteni. Ha kaját érez, egyszerűen elmegy az esze. Amúgy egy kifejezetten nyugodt természetű kiskutya, teljesen kiegyensúlyozott, egyedül ez a gondunk. Ill nem lenne gond, csak így nem tudom tanítgatni, mert hiába szeretném jutalmazni, egyszerűen nincs miért...

2016. szept. 19. 11:52
1 2
 11/11 Nikolas Kidman ***** válasza:
már másodszorra is kislányt olvastam:)))))))))))))))))
2016. nov. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!