Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát választanátok?

Milyen kutyát választanátok?

Figyelt kérdés

Olyan kutya kéne, ami félelmetes, és nem támadnak meg késsel az utcán, ha velem van a kutya.

Eddig ezeken gondolkodtam:

-Dobermann

-Rottweiler

-Malinois

-Stafford

-Bullmastiff

Sokat sétálok, ezért inkább olyat szeretnék, aki szereti, ha sétáltatva van, lehet vele frizbizni, labdázni stb.

A válaszokat előre is köszi


2016. okt. 17. 20:32
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Igen? Kérlek magyarázd meg melyik mondatomból állapítottad meg
2016. okt. 19. 17:38
 22/32 anonim ***** válasza:
A kérdésből...Egy kutyát akarsz amit eszközként használnál...fegyverként. Viszont nem szeretnél időt fektetni a használata elsajátításába. Mintha egy kardot szeretnél, úgy hogy a karbantartása nem érdekel és bánni sem tudsz vele...értelmetlen dolgot szeretnél. Ezek a fajták nem első kutyának valóak és nem hobbi kutyák, nagyon kemény munkakutyák amiknek napi több óra foglalkozás kell amit te látszólag nem hogy nem tudsz de nem akarsz megadni. Az hogy ezzel nem vagy tisztában a tudatlanságod bizonyítja, nagyon nem állsz készen egy ilyen kutyára. Az meg hogy egy életet tennél tönkre csak mert teli a gatyád végig menni az utcán elég óvodás. Ha erővel kutya kell akkor labrador vagy nagytestű fekete keverék. Ezekkel még tudnál is bánni.
2016. okt. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

és ismét megkérdezem.. Ki mondta neked hogy eelső kutya lenne?

Ki mondta azt hogy nem foglalkoznék vele?

Ki mondta, hogy csak arra kell hogy megvédjen ha úgy adódik?

Egy kutyát szeretnék aki hűséges társ lenne, és komolyabb helyzetben esetleg nem csak engem, de ha úgy adódik magát is meg tudja védeni

2016. okt. 19. 18:24
 24/32 anonim ***** válasza:
Kérdező! Neked nem való kutya, az az üzenet, amit nekem küldtél, ahogy beszéltél velem, türhetetlen. Probáltál megalázni, de nem sikerült. Tudod miért? Mert sok ilyen emberrel volt már dolgom. És tudod miért nem sikerült? Mert nem vettem magamra egy mondatodat sem! Aki elhord engem mindennek a szó szoros értelmében, verni fogja a kutyáját, nem fog vele foglalkozni, stb..! Ha egy emberrel így tudtál bánni, akkor a kutyáddal hogy fogsz? Ezt azért már megkérdezném. Amugy azért nem válaszoltam az üzenetedre, mert nem méltattalak rá, egy kisgyerek (aki ilyen értelmiségi szinttel rendelkezik max 13 éves kölyök lehet) szavai nem érdekelnek. De most, hogy látom, hogy mindenki csak elmondja erről a véleményét, és te idegbeteg leszel tőle, ugy gondoltam válaszolok neked itt. Szánalmas egy lény vagy te, nem mondalak embernek, mert ilyen ember a földön nincs, bár ha jobban belegondolok, akkor de, mégis van egy pók fajta, gondolkozz el rajta, melyik lehet az. De segítek, mert nem jössz rá magadtól, pók fajta, öt betű van előtte, f-el kezdődik a következő a, s, z, o szerintem ennyiből rájöhetsz :)
2016. okt. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

Te beszélsz az emberségről és nézd meg miket írsz.

Sok ember van akit meg tudnék ölni, de kutyát bántani soha!! 6 évig volt kutyám egy ujjal nem értem hozzá, szerintem nem az írásomból kellene kikövetkeztetned, hogy mennyire értek a kutyákhoz és hogyan bánok velük

2016. okt. 19. 19:31
 26/32 A kérdező kommentje:
Feltesz valaki egy kérdést, és jön egy ilyen hülyegyerek aki mindenképp kötöszködni akar és megmutatni, hogy nála jobban a kutyákat senki nem ismeri, és lebeszélne valakit a kutyatartásról csak azért, mert kinyilvánította a véleményét. Szerintem meg akkor neked sem való kutya. Az írásodból következtettem ki ahogy te is
2016. okt. 19. 19:34
 27/32 anonim ***** válasza:
Megölni egy embert?! Fiam, lányom te normális vagy? Na neked tényleg nem való kutya már megbocsáss! Pszichologushoz jársz? Ha nem, minél elöbb menj! Vagy vonulj elmebetegi szanatóriumba, ha olyan súlyos!! Kutyát mostmár végképp nem adnék a te kezedbe illetve családodéba! Az a kutya már most halálra van ítélve. Üres szavakat használsz, sok szónak viszont jelentésüket már nem igazán tudod!!
2016. okt. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 A kérdező kommentje:
Nézz meg pár videót, ahol embere kutyákat vernek agyon, kiskutyát baseball ütővel, lapáttal, vízbe folytják őket, kiszáradt kútba dobják őket, és utána mond azt, hogy nem ölnél embert.
2016. okt. 19. 19:38
 29/32 A kérdező kommentje:
bocs ha bárkit is megsértettem de jó gazdája voltam és lennék is egy kutyának. Valamint meg kell hogy mondjam a kutyákat többre tartom mind sok embert ezen a bolygón
2016. okt. 19. 19:41
 30/32 anonim ***** válasza:
Láttam már élőben is ilyet, de ez nem old meg semmit! Azóta börtönben rohad az, aki bántotta a kiskutyákat (mint már irtam, én állatmenhelyen dolgozom). Az állatot sajnáltam, de azért nem szeretnék börtönbe kerülni!
2016. okt. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!