Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutyát választanátok?

Milyen kutyát választanátok?

Figyelt kérdés

Olyan kutya kéne, ami félelmetes, és nem támadnak meg késsel az utcán, ha velem van a kutya.

Eddig ezeken gondolkodtam:

-Dobermann

-Rottweiler

-Malinois

-Stafford

-Bullmastiff

Sokat sétálok, ezért inkább olyat szeretnék, aki szereti, ha sétáltatva van, lehet vele frizbizni, labdázni stb.

A válaszokat előre is köszi


2016. okt. 17. 20:32
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:
énsem úgy gondoltam hogy megölném de megérdemelnék és meg is tenném ha nem büntetnék
2016. okt. 19. 19:43
 32/32 anonim ***** válasza:

Figyelj ha ezeken az írásokon így pattogsz akkor egy ilyen kutyától egyenesen agyfaxt fogsz kapni... merem állítani. És még valami, én nem írtam hogy be legyen kutyád, megírtam hogy melyek lennének jók, de még mindig nyomod tudatlanul a hülyeségeid...egy ilyen kaliberű kutyának/munkakutyának nem lesz elég a bapi pár óra labdázás...Ezt nagyon gyorsan fogd fel. A másik hogy az hogy 5 vagy hány évig volt kutyád jócskán nem elég. Nekem már nem egy kutyám volt mégsem vállalnék be egy munkakutyát, és tudod miért? Nem azért mert nem tudnám megnevelni, szó sics róla...csak nem lenne rá se időm se kedvem és akármennyire szetetnék egy munkakutyát csak megkeserítenénk egymás életét...olvass még, rád fér a tanulás. És leírom harmadszor is, labrador/keverék a lényeg hogy fekete legyen, és ezzel nem baxnád el egy munkakutya életét és jövőjét.

Ui: a mondandómban semmi sértés nincs ez mind tapasztalat és tanács.

2016. okt. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!