Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyám túl sokat lépcsőzik....

A kutyám túl sokat lépcsőzik. Nem lesz baja?

Figyelt kérdés
Mostanában a hideg miatt szokása az előszöbában aludni mert ott kellemes neki. Na most ez nem is lenne baj de odáig lépcső vezet. Így a napi 3 (le-fel) lépcsőzés helyett csinál napi 6-7 lépcsőzést. Kicsit aggódom mert nagytestű is meg kölyök is de sehogy nem tudjuk fenn tartani. Azóta csinálja mióta hideg van szóval már 1-2 hete. Nem tudom mikor hagyja abba de nem lesz baja?

2016. okt. 19. 07:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz baja. Az enyémek ia folyamatosan lépcsőznek.
2016. okt. 19. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
61%
Tacsko kutyus?Mert ha igen,akkor rajuk figyelni kell ebbol a szemponybol,anyueknak is igy halt meg a kutyajuk:/
2016. okt. 19. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát mivel a tacskó nem nagytestű, így nem. :)
2016. okt. 19. 08:26
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen azt én is hallottam hogy a tacskóknak baja lesz tőlük, a tanárnőm kutyusát is elaltatták mert tönkrement a lépcsőzésben. Nagytestű kutyáknál nem tudom hogy van szerintem ők jobban bírják.
2016. okt. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

összes hány lépcsőfokot jelent?

Szerintem nem lesz baja, ha az ízületei alapból rendben vannak:)

2016. okt. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15 lépcsőfok. A doki azt mondta hogy minden oké semmi baja.
2016. okt. 19. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!