Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy győzzem meg a szüleimet?...

Wattapamacs^ kérdése:

Hogy győzzem meg a szüleimet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

14 éves vagyok.Amióta megszületett az öcsém azóta vágyom egy kutyára.

Anyum mindig azt ígérte hogy mikor az öcsém 5 éves lesz akkor kapok mert akkor már tud bánni az állatokkal.Hát most jött el az az idő és én karácsonyra szeretnék egyet.De anyu nem bízik bennem.Mióta az unokatesómék kaptak mopsz kutyát azóta teljesen eltökélt lettem még jobban.Ha szóba hozom anyu egyből kiakad és a szobámba küld.Egyszerűen nem tudok mit kitalálni.Annyira semminek érzem magam itthon.Elbújhatnék a testvéreim mellett.Teljesen más vagyok mint ők.Anyu azt ígért még 1 évet várjak.

De 2 éve is ezt mondta.

Én pedig mióta láttam az unokatesómék mopszját azóta beleszerettem és szeretnék egyet.Segítség!


2016. nov. 25. 22:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egy mopsz már magában is k_rva drága, azt miből fizeted ki? Ha ennyire kutya kell fogadj örökbe vagy szedj egyet össze az utszán...ne a legdrágább és legkényesebb kutyát válaszd. Amit csinálni tudsz hogy teszteld magad, legalább 1 hétig (lehet jóval több is) fogj egy plüssöt és kora reggeltől késő estig vidd le ahogy egy élő állattal tennéd...majd meglátod hogy nem olyan mókás ez, ha nincs kedved, ha beteg vagy, ha fúj ha esik vinni kell. A másik hogy kezdj felkészülni,keresy kutyaiskolákat, tenyésztőket, vedd fel velük a kapcsolatot...stb.. És ha a szüleid ennyire ellenzik akkor ne legyen, az orvosi költségeket nem hiszem hogy tudnád állni azt meg ne akard megtapasztalni hogy milyen ahogy a kutyád előtted szenved és tehetetlen vagy...megsúgom nagyon szar. A kutyára is gondolj
2016. nov. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!