Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért mondják (itt), sok...

Miért mondják (itt), sok kutyafajtára, hogy bent kell tartani?

Figyelt kérdés

Pár napja láttam egy Dobermann-os és egy Dán dogos kérdést is ahol írták, hogy ezeket nem lehet kint tartani. Dobermann sok van itt (kisváros) ház/birtok/vagyon örzésre veszik.

A Dán dog (szomszédbe van kettő) ha kinyúlnak egy nappalit beterítenek. Van jó kis kutyaól. benne szalma meg rongyok.

Itt az a fura ha valaki beengedi a kutyát a házba.

Amig nem jöttem fel ide nem is hallottam ilyenekről. o.O



2016. dec. 10. 09:18
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
76%
Nekem meg papám dohányzik már 40 éve, mégis már a 75+. Akkor ezen az alapon kijelenthetjük, hogy a dohányzás egészséges? A tüdőrák meg urban legend?
2016. dec. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
15%

3 kutyánk van, mind kinti, mind csak házi kosztos.

7, 11, 14 évesek.

2 hónapja halt meg anyumék ugyan így tartott 14 éves kutyusa. Most ott is van még egy 10 éves.

2016. dec. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
37%

akinek nincs kertje annak hiába magyarázzátok, hogy a legtöbb kutyának jó kint, mert nem látja és ki sem tudja próbálni hol érzi magát jobban a kutya.

nekem labim van, nyugodtan bejöhet, ha akar, fekhelye is van a szobában. mégis az udvaron van (ott egy egész kamrája van, ággyal, takaróval, székkel-válogathat). ha néha mégis bekéredzkedik, az kb. 10 percig tart. ezalatt mindenkit megnéz, mindent megvizsgál,legikinkább a konyhában :), és már megy is kifelé.

most akasszam fel magam, mert annyira szar ember vagyok, hogy kint tartom a kutyát?

2016. dec. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
65%

Minden kutyának az a jo,ha bejárhat a házba. Ugyanis falkaállat.

Régen az emberek pirkadattól alkonyatik az udvaron voltak szinte, most egy kerti kutya kb 22orát egyedül van.

5kutyám van.

3 kistestű, ők bentiek, ágyban alszanak, csak pisilni,és sétálni mennek ki.

Van egy staff mixem,és egy németjucim. Ők kinti-bentiek, nyáron nem nagyon szeretnek bejönni, de ilyenkor sokat vannak itt, a konyhában alszanak.

Az, hogy másnak ez tetszik e, azt meg pont letojom.

2016. dec. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
52%
Kertes házban lakó goldik mindig bent akarnak lenni, ritkán akarnak kimenni. Mindenre van példa és ellenpélda is.
2016. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!