Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorkshire terries szuka...

Yorkshire terries szuka kutyust szeretnék ivartalanítani. Hogy zajlik? Úgy értem elviszem állatorvoshoz, és mikor hozhatom haza? Vagy rögtön a műtét után? MEnnyibe kerül? Mennyire vészes utánna?

Figyelt kérdés
2010. máj. 2. 07:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

egy kis termetű kutya nem nagyon tud rohangálni gallérral a fején..sőt..abszolút nem tud.

az enyém menni alig tudott.

így szinte csak feküdt, ha levittem is sokszor nekem kellett vinnem, emelnem a gallérját h ne akadjon bele a földbe.

2010. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Akiteki ***** válasza:
Ne adj rá gallért, inkább e pici gyerekpólót és kösd meg a hátán. Így nem is koszolódik a seb és a kutya sem fog megőrülni a gallérral a fején. 6 kutyámat ivartalanítottuk már, az első után leszoktam a gallérról.
2010. máj. 3. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!