Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az uszkár tényleg lányos kutya?

Az uszkár tényleg lányos kutya?

Figyelt kérdés
Nekem nagyon tetszik, gondoltam egyszer veszek is egyet (tudom, hogy tenyésztőtől drága, majd a távoli jövőben veszek, ha)... De már így is sokan melegnek néznek és a csajozás se megy könnyen :/

2017. jan. 3. 01:01
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
86%

Nem lanyos. Nekem tetszik ha egy pasi ilyen kis kutyusokat tart. A rendeloben volt multkor egy srac egy yorkieval. Ott puszilgatta amig vartak. Nem volt olyan mintha meleg lenne.


Az exem meg full macskas. Na es egy cseppet se meleg


Az uszkar tok meno kutyus. Es okos es viszonylag egeszseges is.

2017. jan. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
0%

"Nincsenek lányos kutyák, csak ostoba, bunkó emberek. Nem egy nagydarab kopasz vagy acél bakancsos rocker férfit láttam csivavával "


NEVETSÉGESEK IS! ŐSZINTÉN? HA ILYEN LÁTOK, ELFOG A RÖHÖGŐGÖRCS :P

2017. jan. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
de most uszkárnál nem rögtön az ölebekre kell gondolni. Egy óriásuszkár is uszkár. (mondjuk a kérdező nem írta hogy melyikre gondolt) na egy nagy fekete óriás uszkár még tök menő is lehet :D
2017. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

"NEVETSÉGESEK IS! ŐSZINTÉN? HA ILYEN LÁTOK, ELFOG A RÖHÖGŐGÖRCS :P"

Engem is elkap, amikor egy nyominger "férfit" látok amstaff vagy hasonló mellett. Gondolom konpenzálni akar.

2017. jan. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Hű! Köszi a sok választ!


Tehát akkor nem gáz, a normális emberek szerint...


Nekem amúgy a standard poodle tetszik a legjobban, asszem magyarban az az óriás.


Szőrből meg ilyesmik pl.


[link]


[link]


Mind szinre, mind formára. Az nem baj, ha méghosszabb, de az arcán semmiképpen nem vágatnám rövidebbre.

2017. jan. 4. 13:35
 16/17 anonim ***** válasza:
Szerintem se gáz és az uszkár is egy szimpatikus kutyafajta. Most ezzel az erővel az is lányos, hogy nekem meg egy lány labradorom van? Csak valami vadállat kutyája lehet egy férfinak? Nem hinném.
2017. jan. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

szerintem e pali szerint nem éppen lányos uszkárt tartani https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__8021..

csak ahogy olvasom itt fordítva működik a védelmi rendszer,ő védi a kutyát nem a kutya őt:)


Óriás uszkárt elég nehéz szerezni,viszont az kiképezhető ugyanolyan hatékony őrző védőnek is akár,mint a németjuhászt.

2017. márc. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!