Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nem értem! Attól, hogy valaki...

Nem értem! Attól, hogy valaki hobbi célra szeretne kutyát annak miért ne lehetne törzskönyves kutyája? Miért csak menhelyi kutyája legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 2 kutyám.

Az egyik egy mentett keverék kutya, a másik pedig egy fajtatiszta x fajtájú eb.

És sokat olvasom itt is,hogy aki szeretne hobbi célra egy fajtatiszta kutyát azt miért kell róla lebeszélni??

Jó persze,mentsük a menhelyi kutyákat,de ha már valaki

gyűjti a pénzt és kiválasztott egy ADOTT fajtát azt miért kell lebeszélni?

Jó hívjük fel a figyelmet,de ha a kérdező már utána is kijelentette,hogy nem!Akkor miért kell azért is gyűszködni?


Én ezt annyira nem értem.

Attól,hogy valaki hobbi célra szeretne kutyát attól miért ne lehetne már fajtatiszta?törzskönyves?tenyésztötől vett kutya?

Én bevalóm nyugodt vagyok,hogy tudom az egyik kutyám származását és igenis érdekelne a keverék kutyám származása is.

Imádom mind a kettőt,külömbséget nem is tudok tenni,hogy kit szeretek jobban.

Ti,mit gondoltok erről?


2010. máj. 4. 10:58
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:

Most látom, hogy ítál példát! Csak épp rossz példát. A kérdésedben az áll, hogy "...miért ne lehetne törzskönyves kutyája? Miért csak menhelyi kutyája legyen?"

Az általad választott példában viszont szó sincs törzskönyvről.

2010. szept. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!