Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen fajta kutyátok van, és...

Milyen fajta kutyátok van, és miért őt választottátok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 16. 19:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk törpe schnauzer kanunk van!

Amikor 8 éves lehettem, eldöntöttük, hogy lesz egy kutyánk (mármint a család döntötte el) . Sokat nézelődtünk, a megfelelő fajta után kutatva, és így találtuk meg, egy kutyás könyv végében a törpe schnauzereket. Apukám beleszeretett a szép kiállásukba, a jellemükbe és az értelmes tekintetükbe. Így magunkhoz vettünk egy aprócska törpe schnauzer babát. Azóta 6 éve boldogít minket, most lett szobakutya belőle (eddig sajnos kint volt) és én még egy ilyen értelmes kutyával eddig nem találkoztam. Nagyon szeretjük. Roppant vicces és óriási szíve van :) !

2017. jan. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

8-as vagyok


Es meg azért, mert kiskorú kedvenc filmem A maszk es abban a kutyus (Milo) Jack Russel Terrier. Na ott mar elsőre beleszerettem abba a fajtába 😃😃

2017. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*kiskori
2017. jan. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Pitbull,volt pàronak volt ilyen kutyàja,beleszerettem. És ilyet vettem,imàdom. 3éves Zira.

Van egy mentett kutyàm ô egy Dalmata. 6év kôrûli Locky a neve.

2017. jan. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egy nagy szelíd zsemleszínű kutyáról álmodtam gyerekként. Elkezdtem labrador,golden kutyát keresni. Végül a sors úgy hozta hogy utcáról befogadtam egy halálos betegséggel küzdő 4hónapos kis testű fekete keverék kutyát. Életem legjobb döntése volt bár lelkileg és anyagilag megterhelő volt a kezdet. Minden kutya hálás de ő még hálásabb megmentettem az életét ennél erősebb kötődés nem létezik.
2017. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!