Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy vegyem rá anyukámat hogy...

Hogy vegyem rá anyukámat hogy legyen kutyám? SOS

Figyelt kérdés
Apukám egy telepen dolgozott és ott volt egy kutya ,és mivel megvették azt a telepet így a kutyának valami helyet kell keresni!Én nagyon szeretem azt a kutyát!!!!Apukám meg is engedi csak anya nem,mert szerinte sok baj meg nyűg lenne vele...Lakóparkban lakunk,12 éves vagyok lány.Több mint 5 éve könyörgök egy kutyáért!Minden szabadidőmben a kutya tartásról olvastam.Elméletileg teljesen felkészültem a kutya tartásra.A saját zsepénzemből vennék neki sok mindent.Ő amúgy egy tacskó keverék, az a baj hogy bolhás és férges meg kicsit koszos de nyilván elvinnénk kutyakozmetikába!Kérlek segítsetek nekem!!!És az a baj hogy 3-2 nap időm van mert az új tulajdonos nem fog vele foglalkozni!!!!
2017. jan. 28. 10:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
a tacskó kb mennyi idős? El kell vinni állatorvoshoz, az megmondja mennyi baja van. De nem szabad így hozzáállni:/ Mondjűtok meg neki, hogy te és apukád vállaljátok a gondozását. Én kb egyedül gondozom a 2 kutyánkat már jó pár éve most vagyok 21. Néha megetetik meg elmegyünk együtt sétálni, de állatorvoshoz, kutyasuliba én járok. Az állatorvost és az ételt ők fizetik ,de a kutyasulit, felszereléseket én.
2017. jan. 28. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Bereczki Alex ***** válasza:
11%
Nekünk is így volt vettünk két kutyát nagyon megszerettük őket 8 hónaposan már 50 kg-osak voltak ne lepőgy meg hiszen kaukázusi medveölők voltak ahogy növekedtek egyre nagyobbak és félelmetesebbek lettek anyu mindíg félt tőlük ezért elkellet adni őket tebig sose bántották minket na jó nemcsak anyu miatt attuk el őket hanem mert túl sokat ettek rengeteget és nem volt nekik annyi hej... stb egy hónapig sírtam és szomorú voltam aztán belenyugodni tehát elkel fogadnod a mit anyukád mond én fiú vagyok én is 12
2017. febr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!