Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utána olvastam, hogy a táp se...

Utána olvastam, hogy a táp se lehet élete végéig ugyanaz ezért úgy akarnám hogy 1 hónap Taste of the Wild,1 hónap Pedigree. Valaki mondana nekem még 2 fajtát?

Figyelt kérdés
Persze tudtam hogy élete végéig nem etethetem ugyanazzal a fajtával,mert megunná csak az a kérdés hogy jo lesz-e az a két fajta felváltva? Meg ha valaki tudna segiteni nekem abba hogy mond még 2 fajta tápot amelyek illenek ehhez mert úgy szeretném ,hogy felváltva és akkor nem ugyan azt kapják hónaponta hanem 4 hónaponta kapják ugyan azt.

2017. febr. 7. 19:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Csinálhatsz magadnak is kutyakekszet, ez itt pl. egy szuper recept:

[link]

Vagy Zoopluson vannak nagyon jó, színhús jutalomfalatok:

[link]

2017. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
53%
Konzervet ne adj! Vagy nyers vagy táp. Nem kevergetjük.
2017. febr. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Tudna valaki ajánlani boltokat budapesten vagy gödöllőn ahol lehet venni Taste of the Wild: tápot,konzervet,jutalomfalatot? Meg valaki tud ugyan arra felé nyers kosztos boltot a kutyának? Csak szeretném személyesen megvenni nem rendelni.Fogom rendelni is csak szeretnék tudni egy boltot is ahol személyesen is lehet venni.Vagy akár ha valaki tud akkor mondhat olyan boltot is ami kimondottan a Taste of the Wild márkáé. Vagy kimondottan kutya boltot (minden ami egy kutyának kell).
2017. febr. 7. 19:45
 14/27 anonim ***** válasza:
80%
De nem értem, ha már van egy kutyád akkor ezeket hogy nem tudod? Mivel eteted most?
2017. febr. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:
Majd csak lesz 2 hét múlva (lefoglaltam őket) 1 német juhász egy jack russel terrier és egy golden retriever. Csak szeretnék felkészülni rájuk hogy tudjak boltokat mert hamarosan kéne venni egy kis kaját nekik mert a 2 hét nemsokára lesz.
2017. febr. 7. 19:51
 16/27 anonim ***** válasza:
Az előző kérdésednél még volt egy husky-d is....
2017. febr. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
A husky mellé jönnek...
2017. febr. 7. 19:58
 18/27 A kérdező kommentje:
Akkor valaki tudna válaszolni a kérdésre?Tudna valaki ajánlani boltokat budapesten vagy gödöllőn hol lehet venni Taste of the Wild: tápot,konzervet,jutalomfalatot? Meg valaki tud ugyan arra felé nyers kosztos boltot a kutyának? Csak szeretném személyesen megvenni nem rendelni.Fogom rendelni is csak szeretnék tudni egy boltot is ahol személyesen is lehet venni.Vagy akár ha valaki tud akkor mondhat olyan boltot is ami kimondottan a Taste of the Wild márkáé. Vagy kimondottan kutya boltot (minden ami egy kutyának kell).
2017. febr. 7. 20:09
 19/27 anonim ***** válasza:

NYERSET ÉS TÁPOT NE KEVERJ!!! Mit nem bírsz felfogni ezen? Vagy BARF, vagy táp. Konzervet ne vegyél. Ha ennyire nem értesz a kutyákhoz, minek kell egyből 4???

Netről rendelj. Zoofast, Petissimo, mall.hu, stb.

2017. febr. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Oké,köszi.Akkor egyszoval jol szürtem le? Csak tápot adjak neki meg vizet és semmit mást? vagy ugyhogy nyers és semmi más?
2017. febr. 7. 21:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!