Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Utána olvastam, hogy a táp se...

Utána olvastam, hogy a táp se lehet élete végéig ugyanaz ezért úgy akarnám hogy 1 hónap Taste of the Wild,1 hónap Pedigree. Valaki mondana nekem még 2 fajtát?

Figyelt kérdés
Persze tudtam hogy élete végéig nem etethetem ugyanazzal a fajtával,mert megunná csak az a kérdés hogy jo lesz-e az a két fajta felváltva? Meg ha valaki tudna segiteni nekem abba hogy mond még 2 fajta tápot amelyek illenek ehhez mert úgy szeretném ,hogy felváltva és akkor nem ugyan azt kapják hónaponta hanem 4 hónaponta kapják ugyan azt.

2017. febr. 7. 19:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hát neked aztán fix hogy nincs kutyád és nem is volt. Hány éves vagy 10? (elég lassú felfogású vagy) kezdő kutyásként 3 kölyök kutyát venni iszonyat felelőtlenség...
2017. febr. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Meg azt is kétlem, hogy 400ezret költ egy hónapban kutyákra...
2017. febr. 8. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Havi kb 900000 ft keresek...amúgy már volt kutyám de nem ilyenekmint amilyenek most... és nem tom hogy egyáltalán jo-e haq ugyan azzal etetem mint a huskyt.
2017. febr. 8. 10:09
 24/27 anonim ***** válasza:
Úgy érted hogy a szüleid keresnek annyit? És ilyen fizetés mellett tenyésztőre nem tellett?
2017. febr. 8. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
47%
Fressnapfban van totw.
2017. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Ugyanazt add mindegyik kutyának. Jó minőségű száraz táp. Vagy a Fressnapfban vedd meg vagy a neten. Ne kevergesd, konzerv nem kell. Ennyi.
2017. febr. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
kimondta hogy nem tellet tenyésztőre? Amúgy nem nem a szüleim keresnek annyit hanem én de mind1 ha nem birod felfogni....Az utolsó kettő választ nagyon szépen köszönöm!
2017. febr. 8. 15:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!