Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szólnál, ha "túszul...

Mit szólnál, ha "túszul ejteném" a házam elé kaksizó kutyádat?

Figyelt kérdés

Mikor te elmélyülten bambulod a telefonodat, vagy éppen két utcányira

le vagy maradva a kedvencedtől, ezért nem is látod (vagy csak nem akarod meglátni?) hogy megtörtént az eset, és ügyesen ott hagynád. Én meg kirontanék, a saját kutyám pórázát a tiédre tenném, aztán várnám, hogy mikor tűnik fel a gazda. Nos?


2017. febr. 16. 10:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
89%

A kerítés és az út közötti terület közterület, így nem a te magánterületeden 'kaksizik'. (Ha nincs kerítés akkor értelem szerűen a háztól/paneltól.)

Én mindig összeszedem a kutyám után de az, hogy neked olyan gondolataid vannak hogy 'elrabolod' ezért más kutyáját.. Neked orvosra lenne szükséged.


Gondolom az eszedbe sem jutott, hogy civilizált ember módjára oldd meg a problémát, de az ordibálás az megy. Jó hogy nem mennek vissza, ha egy ilyen primitív elmeháborodott ordít utánuk.

2017. febr. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
11%

10: majd a rendőr jól megbüntet, mert otthagytad a kutyaszarodat.


Kérdező ez jó ötlet. De úgy slagozzál, hogy jusson a szar a gazdira is. Nem szólhat egy szót se, hiszen ő szarik a szarra.

2017. febr. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
34%

Pontosan, kihívnám a rendőrséget.


AMúgy így belegondolva, te mit szólnál, ha a fagyi visszanyalna? Szóval nem csak a kutyakakit, hanem a kutyát is megtarthatnád, mert a gazdit nem érdekelné, hogy megfogtad??

Vannak ám ilyenek is.

Meg olyanok is, hogy jól elver, amiért a kutyájához mertél nyúlni.


SZóval ne legyen olyan nagy mellényed...

2017. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Jaj, úgy tudtam, hogy majd jöttök ezzel a "nagytestű kutyám megharap téged" dumával. Hát kedveském, akkor a nagytestű kutyádat hatóságilag elveszik tőled, karanténba zárják, téged felelősségre vonnak, és talán el is altatják. Mindezt azért, mert te nem szedted fel utána a kakát. Mesélj még, mit tenne velem a kutyád?
2017. febr. 16. 11:03
 15/36 A kérdező kommentje:

"10 percen belül ott vannak, és téged vesznek elö."

Meg téged is, bizony. Se póráz nélkül nem sétáltathatsz, plusz még a kutyaszar széthagyása... harminezer, ott helyben. Megéri? Komolyan?

2017. febr. 16. 11:05
 16/36 anonim ***** válasza:
61%
Hát persze: a rendőr megbüntet a kutyaszarért. Ne vicceljetek már! Ki bizonyítja egyáltalán, hogy az a kutya tojta oda???Vagy talán a rendőr megvizslatja a kutya hátsóját, hogy szaros-e??? :-D
2017. febr. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
92%

Elég szomorú, hogy egyesek ekkora bunkók. Ezért vagyunk, kutyások kitiltva mindenhonnan. Kaposváron nincs is sok zöld terület, ahova kutyát lehet vinni a sok kulturálatlan nyomorék miatt.

Mert vannak nagyon idős emberek, akiknek a kutya az egyetlen társ, de egyszerűen nem tud lehajolni a kakihoz vagy valaki épp sérülésből vagy műtét után épül fel, az oké szerintem, ha csak ők hagynák el a kakikat akkor az nem lenne zavaró.

De így, hogy a kutyások tömegesen szrnak összeszedni, ez már nagyon gáz.

Mondjuk volt olyan, hogy 5 percen át cipeltem a zacskót, mire találtam egy konténert. Több kuka se jönne rosszul (Kaposváron pl tényleg vannak olyan részek, ahol közel s távol nincs kuka sehol)

Szóval nagyon gáz h az emberek ilyenek, de szerintem ezzel így egy személyként nem nagyon tud az ember mit kezdeni :S

Ha pórázra raknád a kutyáját még te jönnél ki belőle rosszul (plussz tényleg kevés kutyával lehet ezt így megcsinálni)

Talán rakj ki egy tiltó táblát :S

2017. febr. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%

17: ott egy kutya, ott egy friss szar, ott egy tanú, ez elég bizonyíték.


Amúgy lehet DNS vizsgálatot csináltatni, amit először a feljelentő fizethet, de utána visszaperli a kutyaszarostól kamatostul, de csak miután feljelentette hamis tanúzásért. A hamis tanúskodás pedig már nem játék, az nem ugyanaz a kategória, mint hogy otthagyod a kutyád szarát.

2017. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
5%
Külföldön van ahol az önkormányzat csinálja a DNS tesztet. Persze végül a kutyaszarosnak kell kifizetnie, úgyhogy nem olcsó, de nyereséges vállalkozás.
2017. febr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
77%
Csak azt nem tudja bebizonyítani sem a tanú, sem a DNS-vizsgálat, hogy nem is szedte volna fel. Azt viszont láthatják a rendőrök, hogy a kérdező póráza más kutyáján van.
2017. febr. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!