Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit szólnál, ha "túszul...

Mit szólnál, ha "túszul ejteném" a házam elé kaksizó kutyádat?

Figyelt kérdés

Mikor te elmélyülten bambulod a telefonodat, vagy éppen két utcányira

le vagy maradva a kedvencedtől, ezért nem is látod (vagy csak nem akarod meglátni?) hogy megtörtént az eset, és ügyesen ott hagynád. Én meg kirontanék, a saját kutyám pórázát a tiédre tenném, aztán várnám, hogy mikor tűnik fel a gazda. Nos?


2017. febr. 16. 10:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Ez igaz, de normális ember nem úgy kezeli, hogy túszul ejti a kutyát.
2017. febr. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:

Pontosan. Nekem is van kutyám, szóval engem még jobban dühít, hogy amit én megteszek, azt más nem.

De eszembe nem jutna idegen kutyára rárontani, és túszul ejteni...


Miért nem a gazdára ront a kérdező? Hisz ő nem szedi össze!

2017. febr. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
Hát hogy kezelje? Mondd meg akkor konkrétan. Kérdező leírta, hogy mikor szólt a szarosnak, az egyszerűen elszaladt. Mit csináljon a kérdező akkor? Menjen buddhista szerzetesekhez meditációt tanulni. A buddhista szerzetesek is elég dühösek tudnak lenni...
2017. febr. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Hogy mit tegyen? Fotózza le, jelentse a jegyzőnek.

Ha zavarja hogy ott van, szedje össze.

Ha nem akarja összeszedni, ejtse túszul a gazdit.

Ha nem akar több kutyakakit, fújja körbe a KÖZTERÜLETET a háza előtt:

[link]


Tudom, hogy idegesítő, hogy más szarát kell szedni, de nem megoldás, hogy ráront a kutyára, és túszul ejti. (már ha tudja, mert egy kutya úgysem hagyja magát)

2017. febr. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%
34 miért ne lenne megoldás a kutya megfogása? De a jegyzőre kíváncsi lennék mit csinál. Valószínű semmit, mert hacsak nem egy kis faluról van szó, a fénykép alapján nem tudja azonosítani a szaros gazdit. Azt hogy más kutyaszarát szedjem, azt a magam nevében kapásból kizárom, akkor már inkább megverem a gazdit, ha bíróságra is kell járnom utána. De kérdezőnek más lehet a véleménye. A spray meg nagyon halvány megoldás. Egyrészt igazságtalan, hogy kérdező dolgozik, fizet a szaros helyett. Másrészt csak eltolja a problémát, szó szerint, a következő házig. Az egész utcát már csak nem fújhatja be.
2017. febr. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
A szaros gazdi visszaatartása sokkal neccesebb jogilag, mint a kutyáé. De azt is meg lehet próbálni, csak annyi a trükk, hogy rögtön telefonáljon a rendőröknek vagy a köztereseknek. Ha azok azt mondják, hogy engedje el, akkor nem nyert.
2017. febr. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!