Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Nekem így vicces volt de...

Nekem így vicces volt de lehet ez valami komolyabb dominancia jel vagy mi?

Figyelt kérdés

Kint az ajtónál le van terítve egy pokróc a kutyáknak télre(persze hozzátenném van házuk,de ők inkább fáznak és a ház ajtóhoz fekszenek mint hogy a háztól tölünk távolabbi helyen feküdjenek a meleg házunkba.)Szóval játszottan az eggyik kutyámmal(kaukázusi juhász k.)és ahogy jatszottam,elbotlottam és a pokrócon hátra estem,a kutya átlépett és rámfeküdt a felyemre felső testemre tök nrormálisan rám fekúdt, mintha csak ott se lennék csak a pokrócra lefehüdne egy kicsit csicsikázni.Nekem ez akkor vicces volt mert a nővéremék is ott szakadtak a röhögéstől és a kutya is elkezdett + nagyon csikisen szimatolni az arcom,de nemzavartatta magát nekem kellet lelöknöm magamról.

Van ennek a szitunak valami jelentőssége szerintetek?


2017. febr. 18. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
18%

1. egy kaukázusi ebben az időben nem fázik (hozzáteszem az én németjuhászom is az ajtó előtt alszik a hőszigetelt kutyaház helyett).

2. Erezhette úgy, hogy elvesztetted a "pozíciódat" és emiatt feléd akar kerekedni. Engedte, hogy lelökd magadról? nem akart visszamenni?

3. mivel nem ismerem teljesen a szitut, elképzelhető, hogy csak játékból csinálta (de én a helyedben nem hagynám neki többször, mégha játék akkor sem)

2017. febr. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
az ég világon semmi jelentőssége
2017. febr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1. Azt írtam az elején kutyákNAK a másik labrador annak pici a szőre és ő viszont fázik 😉Köszi a válaszokat
2017. febr. 18. 17:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!