Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szörnyen érzem magam. Mit tegyek?

Szörnyen érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt még nagyon-nagyon régen egy tacskó kutyusom. Imádtam, mindent megtettem érte.... kiskoromban egyszer bántalmaztam a kutyát. Nem tudom miért... Nem szoktam állatokat bántani, soha! De akkor valamiért azt csináltam. Ha vissza tudnék menni az időbe, úgy veretném a fejem a falba, hogy betörik a koponyám... A kutya ezt leszámítva jó körülmények között volt: kapott minden finomságot, védve volt széltől, esőtől, hótol.

Többször megengedtem neki, hogy fusson pár kört a faluban(nagyon futkorászós kutyus volt) és mindig visszajött. 4 óránál többet sosem bóklászott. Amikor hazajött a nagy futásából, az volt az első dolga, hogy odabújik hozzám simogatásért :(

Aztán egyik nap nem jött haza... A másik utcában találták meg, nem mozdult, csak liheget... (Megette a rókamérget, amit a falu különböző pontjain szórtak szét a veszett erdei állatok miatt) Kb. 1 órán át csak szenvedett(az állatorvos 3 órára volt innen), majd elment.

Nagyon szörnyen érzem magam, amiért régen bántottam őt, ő pedig olyan jó volt hozzám. :((

Már sok év eltelt azóta, de még mindig a fejemben játszódik le az a képsor, amit tettem szegénnyel. Egyébként én nem vagyok olyan fajta, tisztelem az állatokat, ha meglátok egy kutyát láncra verve, víz nélkül, vagy bármi, ölni tudnék... Bárcsak ezt tettem volna magammal is akkor...


2010. máj. 12. 19:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Tudom, undoríto vagyok...
2010. máj. 12. 19:41
 2/21 anonim ***** válasza:

Nem, nem vagy az! Kicsi voltál még, én pl. kiskoromban megöltem egy békát.

Tudom, hogy nagyon rossz dolog lehet végignézni mindig a képsorokat... De gondolj arra, hogy az a kutyus nagyon szeretett téged!

Ne gyötörd magad...

2010. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Nem vagy undorító,mindenki követ el hibát.Rég volt,szegényen meg már úgy sem tudsz segíteni.Tanultál belőle,okos kislány/kisfiú vagy.Fel a fejjel,puszi neked:P
2010. máj. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim válasza:
Szerintem a kutyus már régen megbocsátotta neked h bántottad de valószinűleg volt oka, biztosan tett olyat amit nem volt szabad...(Vagy csak úgy oknélkül bántotad?) Ebből ő is tanult és te is h nem ez a megoldás. Am mindenkivel van úgy néha h kiborul és hibázik és ezzel nincs semmi baj. Egyébként bármilyen jó is egy kutya csak pórázon..!!! Ez neki is jobb hisz fegyelmet tanul és te sem kerülsz kellemetlen helyzetbe ;)
2010. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Ammarilys válasza:
de mit csináltál vele? mert ha egyszer kétzser csak kicsit megpofoztad,szerintem az nem nagy bűn.
2010. máj. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

az én komondorom is igy halt meg :(((

elszökött és 2 napig kerestük.

kitettünk plakátokat és apukám azt mondta hogy reméljük másnap már leszedhetjük hogy megtaláltuk...

másnap leis szedtük ... mert elment:(((( 2éves volt :(((

200

2010. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
2008ban ment el :(((
2010. máj. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Tudod engem nem az háborít fel, hogy egyszer bántalmaztad, mert ez eltörpül amellett, hogy te hagytad csak úgy egyedül bóklászni, és emiatt a kínhalált ajándékoztad neki.
2010. máj. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Az benne a legrosszabb, hogy minden ok nélkül... Egy szőnyegporolóval ütöttem szerencsétlen állatot... Várjatok, el kell mennem zsepiért...
2010. máj. 12. 19:48
 10/21 A kérdező kommentje:
Ha most egy aljas, kétszínű mocsoknak találtok engem, nem zavaz, mert jogosan...
2010. máj. 12. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!