Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szörnyen érzem magam. Mit tegyek?

Szörnyen érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Volt még nagyon-nagyon régen egy tacskó kutyusom. Imádtam, mindent megtettem érte.... kiskoromban egyszer bántalmaztam a kutyát. Nem tudom miért... Nem szoktam állatokat bántani, soha! De akkor valamiért azt csináltam. Ha vissza tudnék menni az időbe, úgy veretném a fejem a falba, hogy betörik a koponyám... A kutya ezt leszámítva jó körülmények között volt: kapott minden finomságot, védve volt széltől, esőtől, hótol.

Többször megengedtem neki, hogy fusson pár kört a faluban(nagyon futkorászós kutyus volt) és mindig visszajött. 4 óránál többet sosem bóklászott. Amikor hazajött a nagy futásából, az volt az első dolga, hogy odabújik hozzám simogatásért :(

Aztán egyik nap nem jött haza... A másik utcában találták meg, nem mozdult, csak liheget... (Megette a rókamérget, amit a falu különböző pontjain szórtak szét a veszett erdei állatok miatt) Kb. 1 órán át csak szenvedett(az állatorvos 3 órára volt innen), majd elment.

Nagyon szörnyen érzem magam, amiért régen bántottam őt, ő pedig olyan jó volt hozzám. :((

Már sok év eltelt azóta, de még mindig a fejemben játszódik le az a képsor, amit tettem szegénnyel. Egyébként én nem vagyok olyan fajta, tisztelem az állatokat, ha meglátok egy kutyát láncra verve, víz nélkül, vagy bármi, ölni tudnék... Bárcsak ezt tettem volna magammal is akkor...


2010. máj. 12. 19:33
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Szerintem megbántad hogy bántottad. Úgyhogy az nem vészes. De hogy lehet egy kutyát kiengedni ha máreg van szerte széjjel szórva???!!! Sosem engedem el csak úgy a kutyusomat mászkálni én mindig vele megyek és nem engedem hogy bármit össze egyen az utcáról!! Ez felelőtlenség volt. :(
2010. máj. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!