Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ti hogyan reagáltatok volna?

Ti hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Pár órája érdekes dolog esett meg velem. Éppen a kutyámat sétáltattam. Szemben láttam három 18-huszonpár éves körüli csávót. A bőrükön látszódott hogy agyonszolizott, a nadrágjuk olyan ülepes ami így nagyon lelóg, a pólojuk nagyon hosszított, a fejükön fullcap, ill. napszemüveg, valamint a táskájukat a karukon hordták mint ahogy a nők szokták. Nem voltak szimpatikusak, de elmentem mellettük. Az egyikhez akin ha jól láttam rúzs is volt a kutyám kicsit közelebb ment (mármint mellette ment, csak kicsit közeleb lépett és úgy ment tovább) mire a csávó fintorogva ránézett, ezért kicsit odébb húztam. Majd hallottam ahogy a többieknek mondja, idézem: "a fogkövit ennek a dögnek" ilyen nyávogósan. Nagyon mérges lettem, de szó nélkül mentem tovább. Ilyen cifra megnevezéssel még nem illették a kutyámat.

Veletek volt már hasonló? Ti hogyan reagáltok ha a kutyátokat valaki így nevezi, illetve a helyemben mit tettetek volna?



2017. ápr. 5. 15:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Hát ilyesmik voltak. :'DD
2017. ápr. 6. 13:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!