Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyát nem szabad megpuszlni?

A kutyát nem szabad megpuszlni?

Figyelt kérdés
A póráz két végében volt, volt 2 dán dogos nő, és puszilgatta őket. Mire Victoriátol kérdezte, hogy Ő nem szokta-e. Erre, azt mondta, hogy soha. Van valami jelentössége, hogy a falkavezér, nem puszilgatja a falkatagokat, vagy csak Victoria nem teszi?
2010. máj. 13. 13:36
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
no ezell most mit hazudtam?
2010. máj. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
36%

na ja :D Mint ahogyan már más ember is írta , egy ilyen ember nem lenne jó kiképző , hiszen ha nyalod-falod a kutyákat nem hiszem el , h egy kutyához kemény kézzel hozzá mernél érni...

Bocs de vhogy nem hszem el h kiképző vagy/voltál.

2010. máj. 13. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
mindegy, hagyjuk.....rosszul értettétek(ami az én hibám), nem voltam kutyakiképző, de sokat foglalkoztam azzal, úgyhogy tudom, hogy kell megnevelni egy kutyát. az én kutyámmal vagyok csak ilyen 'nyaló-faló' máséval nem.
2010. máj. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 Akiteki ***** válasza:
12%

A kiképzés abból áll szerinted, hogy jól belerúgunk a kutyába?

Nem mondom magam kiképzőnek, de idáig kb. 20 kutyát tanítottam engedelmességre, nem csak a sajátjaimat. Én inkább megpuszilom jutalmul, mint büntessem. És láss csodát: működik!

2010. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
jézusom...azt meg honnan szeded, hogy szerintem miből áll a kiképzés? ezt még csak feltételezni is rossz. tisztában vagyok azzal, hogy hogy lehet elérni azt a kutyánál, hogy ne magát képzleje a falkában az alfának. és persze ezt nem úgy érem el, hogy agyonalázom, azzal még az önbizalmát is rontom (egyes gyengébb egyéneknél) pld. azért van elkényeztetve a kutyánk, mert ő nem az a domináns eb, ő teljesen abszolút alatvalónak érzi magát, úgy, hogy még most is bebisil, ha csak egy kicsit is leszidjuk. És már így kaptuk őt, de még csak dolgozunk azon, hogy ne legyen ez igy. Nem tanitjuk félelemre (amit különben igenis meg lehet tanítani), és ha fél, akkor úgy viselkedek, hogy lássa rajtam, hogy nincs semmi baj, ezért pld. ha jön a busz (amitől retteg) akkor leültetem, tehát elfoglalom valamivel, és nem kezdem el sajnáltatni.... attól, hogy hagyom, hogy megnyaljon nem hiszem, hogy ilyen nagy vitát kell itt csapni.
2010. máj. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
47%

Mit hazudsz??

Azt ,hogy össze vissza beszélsz,ez mi ha nem hazudozás??

Egyszer ezt írod aztán kitalálsz valamit,ami már nem jó ezért kijavitod és előadod a nagydrámát,hogy mi értjük férre.naja.

2010. máj. 13. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Akiteki ***** válasza:
16:53 Nem a Te írásodra reagáltam, hanem aki megkérdőjelezte, hogy kiképző lennél. Bocsi, hogy nem írtam oda, de pont ő volt felettem, nekem egyértelmű volt.
2010. máj. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
0%

Én simán megpuszilom a kutyusomat, westie, és imádom. Nem kutyaként tekintek rá.

Ha kelt, akkor is jön, mászik ránk, csóvizza a farkát és riszálja az egész pici testét, nyaljuk faljuk egymást, ez alól egy nap sem kivétel.

A kutya szája 100x tisztább az emberénél.

Séta után nem puszilnám meg, de egyébként simán:)

attól még tudja hol a helye, nincs köze ahhoz h mennyire fogad szót. Van h csak érzi pl a kávé illatát rajtam, amit ittam, és jön nyalogatni:) én pedig nem bánom..hülye lennék:)aki nem ilyen, az nem szereti a kutyáját úgy, mint mi puszilgatósok:)

2010. máj. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:

Ez megint parttalan vita....

Aki puszilgat, tegye, aki simogat,tegye. De ne gondolja senki sem, hogy csak az az egyetlen helyes , amit ő tesz.

Örök vita marad ez is, mint az ágyban fekvés, a lakásban, vagy udvaron éljen...., stb.

Mindenki a saját kutyatartási szokásait tartja a legjobbnak. Ez helyes, de nem kell ráerőltetni másra, és el kell fogadni, ha másoknak eltérő a véleményük.

2010. máj. 17. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Nekem 1 bichon havanesem van!Naponta többször is megpuszilom.És nekem se és a Myrának (kutyámnak)sincs semmi baja.Én nem lettem beteg, a kutyám nem vadult meg meg semmi.Szerintem nincs abban semmi,ha valaki megpuszilja a kutyáját!Nekem a Myra már családtak és családtagunkat meg szoktuk puszilni.Külömben is főleg a kisebb testű kutyák ápolva vannak!

Puszi:)

2010. máj. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!