Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyát nem szabad megpuszlni?

A kutyát nem szabad megpuszlni?

Figyelt kérdés
A póráz két végében volt, volt 2 dán dogos nő, és puszilgatta őket. Mire Victoriátol kérdezte, hogy Ő nem szokta-e. Erre, azt mondta, hogy soha. Van valami jelentössége, hogy a falkavezér, nem puszilgatja a falkatagokat, vagy csak Victoria nem teszi?
2010. máj. 13. 13:36
1 2 3 4
 31/34 anonim válasza:
Én is imádom a kutyimat,de azért vannak határok.Ha a kutyádnak esetleg van valami baja,amiről nem tudsz,mert még nem látszik rajta,akkor könnyen elkaphatod,és egy ártatlan kutya pusziból lesz egy szép kis betegséged.De én sem tudom mindig megállni,de azért ne nagyon puszilgasd.
2010. máj. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 Winner of Royal Hill ***** válasza:
Hát nekem német dogjaim vannak(nem dán dogok,mert az nem egy fajta,hanem egy emberi tudatba beivódott marhaság) és én megpuszilom őket. Nem szeretem túlzottan,de nem esek kétségbe ha végignyalják az arcomat. Semmi bajom nem lesz tőle.
2010. máj. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

Ha a kutya féreghajtva van fél évente, akkor nem lényeg, hogy mit szagolgat az utcán, mert nem maradnak meg benne az élősködők.

Ezt minden kutyás tudja, és állatorvosok mondják.

2010. máj. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Az emberek a saját embertársaiktól könnyebben kapnak el bármit!
2010. máj. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!