Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Teljesen megváltozott ivartala...

Teljesen megváltozott ivartalanítás után, mintha nem is az én kutyám lenne, fog ez változni? :. (

Figyelt kérdés

A kutyám egy örökmozgó energiabomba volt, folyton szaladgált a másik 2 kutyával, imádott sétálni, futni, labdázni. Nem lehetett lelőni. Ivartalanítás óta csak fekszik ül... Letargikus, vagy nem is tudok rá jobb szót, de mintha teljesen kicserélték volna. Nem labdázik, ha hívom ide jön de amúgy nem. Ha csináltam régen valamit az udvaron rögtön jött, hozta a labdát, hogy dobaljam neki. Most csak néz. Enni is immel-ámmal. Már 3,5 hónapja volt a műtét, azóta ilyen. Betegnek nem beteg, voltunk több vizsgálaton is, kapott vitaminokat is, de semmi :/

Elvesztettem a kutyám? :( Soha nem lesz már a régi? :(

Ha ezt tudom soha nem viszem el az operációra. A másik kettőnél is inkább figyelünk, de ez szörnyű.

Nagyon hiányzik a kutyám :(



2017. ápr. 15. 16:10
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
75%
Az összes kutyám ivartalanítva volt, de ilyet soha sem tapasztaltam. Ha volt uh, vérvétel, amivel a belső szervi dolgokat kizártátok, én megnézetném ortopédiailag is. Láb, gerinc..?
2017. ápr. 15. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim válasza:
54%

Javasolnám az energyvet készítményeket, azok közül is az etovetet, de olvastam, hogy külföldön éltek... így nem egyszerű. Meg orvossal azért konzultálni kéne erről előtte, és mivel magyar termék, külföldön valszeg nem ismerik.

Ha mégis érdekelne, itt olvasgathatsz a készítményeikről, az ismeretségi körömben nagyon sok kutyásnak beváltak, ahogy az én cicámnál is:

[link]

2017. ápr. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
56%
Ismerősömék kutyájával is ez lett ivartalanítás után. Ő egyáltalán semmire nem reagál, ha hívják nem jön, bárki bemehet mellette az udvarba, a macskák se érdeklik csak van. Csak enni kel fel és elhízott, mint a disznó.
2017. ápr. 16. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
28%
Persze ezt egy orvos sem mondja ivartalanítás előtt... biztos nem azért mert nem egy ember gondolná meg magát, hogy élő halott kutyát akar-e vagy sem
2017. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 A kérdező kommentje:

Többen akarnak ivartalanítani a környezetemben, akit elérek beszélem le róla.

Kutyafuttatóban, kutyás csoportokban, mindenhol terjesztem a történetünket, hogy senki ne járhasson többé így :(

2017. ápr. 16. 10:35
 26/51 anonim ***** válasza:
53%
#23 - Persze, hogy nem csinál semmit, ha elhízott, mint a disznó. A kutya elhízása kizárólag a gazda felelőssége, ő osztja neki az ételt, max fél év alatt le lehet fogyasztani és le is kell.
2017. ápr. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
64%
Hát nagyon okos vagy, haljanak meg a kutyák prosztata rákban, méhgyullafásban és legyen minél több kidobott keverék kutya, mert te szerinted rosszul jártál. Minek terjeszted a hülyeséget? Legalább maradj csöndben.
2017. ápr. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
34%
Egyébként biztos, hogy agyon lett az árokba a műtét után, bele lett nevelve hogy valami megváltozott, neki most rossz, stb. Azért ilyen. Ti csesztétek el, nem az ivartalanítás.
2017. ápr. 16. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
27%
nálunk csak a kisállatokat és a macskákat ivartalanítsák, kutyáknál csak a menhelyi kutyákat. Nem egy orvosnál voltam és egyik sem ajánlja az ivartalanítást ha csak nem valami "nyomós ok van rá" pl szuka és kan együtt van tartva vagy egyéb sport miatt. És elhiheted nem sűrű hogy egy kutya ivarszervi megbetegedést kap, bár is az állatorvosok ezt mondták. A legtöbb kutya öregségben pusztul el, ivarosan. (mielőtt jönnétek a lódoktorozással nem, nem lódoktorok, az egyik egzotikus állatokkal is foglalkozik)
2017. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
13%

*ivartalanítják

bocsi

2017. ápr. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!