Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Még is mi a fene baja van?...

Még is mi a fene baja van? Már nem értem.

Figyelt kérdés
már egy éve nálunk van, több mint egy éves. Már kölyök kora óta kicsit "depis"-nek tűnik de mostanra nagyon elszállt. Semmit nem csinál egész nap fekszik... alig eszik, mindig unott fejet vág. Eleinte azt hittem hogy talán a testmozgás és a fárasztás kevés (egészséges, többször is voltunk már orvosnál) ezért sokkal többet sétáltattam, tanítgattam trükkökre naponta többször, de semmi, nincs kedve, csak fekszik, értetlenül és szomorúan néz, a kaját mindig csak túrkálja, néha meg is eszi... mi baja? Amúgy lakásban van tartva, nagytestű, de elég lusta. Semmi nem tudja felvidítani, mostanában néha nyüszög is, ha simogatnám odébb áll vagy elhúzza magát... azon gondolkodunk hogy érdemes lenne inkább eladni, főleg az ő érdekében is mert ez így nem mehet tovább... nem látok már kiutat, már szinte mindent megpróbáltam :(( ti mit tennétek? van valami ötletetek?
2017. máj. 5. 19:42
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
94%

Gyakorlatilag az 1 évével még majdnem kölyök.

Én elolvastam amit a 14-es belinkelt és úgy gondolom az abban írottak alapján (kutyásként) hogy a második kutyával, mihelyt ő teljesen felnőtt lesz, nem fog jól kijönni.

Az én kutyám is remekül eljátszott minden kutyával, de 1,5-2éves korától a legjobb haverjait majdnem széttépte.

Szerintem családilag tanuljatok a fajtájáról még, mert hogy valami nincs rendben az biztos, de erre nem a második kutya a megoldás ennek a fajtának az esetében.

Én is egy másik állatorvost(is) javasolnék!

2017. máj. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
hagyjatok már az állatorvossal, voltunk már nála éppen eleget..
2017. máj. 5. 21:07
 23/25 anonim ***** válasza:

Nekünk is volt egy ilyen időszaka az idősebbik kutyámnak és a második kutya segített. Pont akkor jött ki nála miután abbahagytuk a kutyaiskolát és kevesebbet volt más kutyák társaságában. Utána mintha kicserélték volna és mai napig jól elvannak. Viszont azt hozzátenném, hogy mind a két kutyám Husky, akik ugye falka kutyák és igénylik mind az emberi mind más kutyák társaságát.

Legjobb lesz ha megvárod a tenyésztő válaszát és annak függvényében döntessz.

2017. máj. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
Hát a mindenki több és változatosabb sétát ajánl, sok játékot. Le kell foglalni. Egyébként tényleg depis kicsit, sokan mondják hogy az övék is ilyen, vagy ilyen volt. Az akiták már csak ilyenek, elég gyorsan be depisednek (mí más kutyák pl rombolnak ők így hívják fel magukra a figyelmet) hát akkor először ez, és közben talán egy másik kutyust is hozunk mellé.
2017. máj. 5. 23:09
 25/25 anonim ***** válasza:
Keresstek a környéken hasonló adottságú kutyát és probáljatok "falka játékokat" azaz amikor több kutya együtt jtászik. Sokat segíthet. Illetve kutyasuli.
2017. máj. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!