Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kutyasétáltatás közben rendsze...

Kutyasétáltatás közben rendszeres támadás esetén mit lehet tenni? Folyt. Lent.

Figyelt kérdés
Budapest elég zűrös kerületében lakunk, tele kisebbségivel akik előszeretettel vadítják szegény kutyákat. Szinte nem telik el úgy nap, hogy séta közben ne rontson ránk egy szabadon engedett, elvadított kutya, szerencsére komolyabb sérülés eddig még nem történt mert meg tudja a kutyám védeni magát, de én ilyenkor még jóval utána is remegek. Nagyon rossz érzés, hogy nem tudom megvédeni a kutyámat.
2010. máj. 17. 10:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mindig vigyél magaddal egy jo nagy husángot,vagy vasdarabot,amivel fejbevágod az idegen kutyát ha rátok támad.Én biztosan vinnék.Igymeg tudod védeni mindkettőtöket.
2010. máj. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Paprika spray. Ha látod a gazdáit is, akkor mondd,hogy hívja vissza vagy lefújod. Mi is ezt csináltuk. elég volt egyszer elővenni a spray-t, már jött is a gazdája és fogta meg a kutyát. többet nem jött oda.
2010. máj. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Le kell videózni egy ilyen esetet (minél súlyosabbat hogy hatásosabb legyen) és feljelentést tenni a kutya gazdája vagy vadítója ellen. Szerintem is valami erős spray kellene.
2010. máj. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
71%
Na itt azért fontos helyesbítés áll fenn: ha megtámadod ellened fog fordulni, úgy gondolkozz. Paprikaspray, husáng vagy vasbot, a kutyád életét tegyük fel megmeneted, de a Tiéd veszélybe kerül mindenképpen.
2010. máj. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én is gondoltam már a paprika sray-re, csak az a baj, hogy elég kis szűk utcákon megyünk végig ahol támadni szoktak, azt pedig nem szeretném, ha az én kutyusom is kapna belőle. A kamera pedig kivitelezhetetlen ilyenkor :(
2010. máj. 17. 10:24
 6/11 anonim ***** válasza:
54%

szerezz be egy viperát

kis helyen is elfér ;)

2010. máj. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
sokkoló?... bár talán nem legális, de azzal a saját kutyádnak nem ártasz... esetleg próbálj forgalmasabb útszakaszon menni, ott talán kikerülöd őket.
2010. máj. 17. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Paprikaspray helyett próbálj ki pl. dezodorsprayt vagy légfrissítő sprayt. Az is ártalmatlanná teszi szerintem, legalábbis elijeszti tőletek.
2010. máj. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ne kezd el ütni a kutyát , mert csak még vadabb lessz ! ha nagyon agresszívek nem biztos h 1-2 ütéssel elijeszted , sőtt lehet h csak jobban felhergeled és azzal csak rosszul jársz...A paprikaspray vagy valami hasonló lenne a legjobb sztem.

A videoval nem sokra mész egy olyan környéken....

2010. máj. 17. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Akiteki ***** válasza:
Szólj a magyar gárdának. :-D
2010. máj. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!