Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen nagy szélben sétáltatját...

Ilyen nagy szélben sétáltatjátok a kiskutyáitokat?

Figyelt kérdés
Én láttam tegnap h. egy fiatal csajszi yorkija már majdnem repült a pórázon ebben a hatalmas szélben,mint egy lufi...,de volt annyi esze,hogy ölbe vegye és úgy folytatták az útjukat tovább..:)Csak igy meg nem a kutya sétál:S Ti,hogy oldjátok meg?
2010. máj. 17. 15:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%
Hát,mondjuk az enyém még pici a sétáltatáshoz,így nem viszem még,de én úgy oldanám meg,hogy nem vinném ki.Persze aki lakásban lakik annak muszáj,de nem tom én nem kínoznám ebben a nagy szélben szegényt:S
2010. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%
Mondjuk úgy hogy normális kutyáim vannak nem törpék porcelánból. :) Minket hidegen hagy az idő amíg nem akadályoz teljesen. Felöltözök és megyünk, így oldjuk meg.
2010. máj. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Kölyök korban is ugyanezt tettem, sőt akkor még teljesen kinti kutya volt mégis felnőtt és normális kutya lett.
2010. máj. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
"törpék porcelánból" Igen,de most a törpe porcelánkutyákról van szó(yorki,csivava stb..) Egy német juhászt még jó,hogy nem fúj el a szél:-)
2010. máj. 17. 15:18
 5/16 anonim ***** válasza:
Oké hát akkor azt is mondom hogy a nővéremnek bolognese és shih-tzu keverék kiskutyái vannak és kertben laknak, nem mehetnek be. Az kb olyan mintha kivinnéd sétálni. És tökéletesen megvannak, semmi bajuk. :) A szomszédnak is tacskó méretű kutyája van kint, semmi baja, nagyon idős de nem látszik rajta és sorolhatnám.
2010. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%
Nekem yorki kutyusom van és ilyen rossz időben szinte alig lehet kivinni őt, de hát muszáj mert valahol el kell intéznie a dolgát és nem szeretném ha azt a lakásban tenné meg.
2010. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem van "normális" kutyám és ölebem is. És a kicsi is ugyan úgy jön sétálni. Nyilván, ha szakad az eső és nagyon hideg van lerövidítjük a sétákat, de olyan nincs, hogy nem viszem őket vagy, hogy ölbe cipelem. Attól még, hogy kicsi ő is kutya. Nem lesz semmi baja ha megfújja a szél vagy megázik.
2010. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Ja és nem nagytestű kutyám van nekem sem, csak közepes, és pici kölyök korában is kint volt meg sétált.
2010. máj. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Attól még, hogy kicsi ő is kutya. Nem lesz semmi baja ha megfújja a szél vagy megázik."


Azért egy 100 km/h szél,sztem a tiedet is felkapta volna...:)

2010. máj. 17. 15:25
 10/16 anonim ***** válasza:
Hát nekem havanesem van. Most 4 hónapos és nincs 3kg sem. Tegnap nálunk 70km/h szél volt. Én alig tudtam menni nem hogy még ő. De muszáj levinnem mert azt meg úgy nem lehet hogy egyszer szabad bepisilni a lakásba máskor meg nem. Szóval levittem ölben, letettem, pisilt, kakilt és már jöttünk is föl. De volt olyan hogy egyszerűen nem akart kijönni és ha kivittem és leraktam akkor is visszament. Ilyenkor sajna a lépcsőházban végezte el a dolgát :S
2010. máj. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!