Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen nagy szélben sétáltatját...

Ilyen nagy szélben sétáltatjátok a kiskutyáitokat?

Figyelt kérdés
Én láttam tegnap h. egy fiatal csajszi yorkija már majdnem repült a pórázon ebben a hatalmas szélben,mint egy lufi...,de volt annyi esze,hogy ölbe vegye és úgy folytatták az útjukat tovább..:)Csak igy meg nem a kutya sétál:S Ti,hogy oldjátok meg?
2010. máj. 17. 15:08
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyám ugyan nem a kis kategóriába sorolható (sőt), de ettől még utálja az esőt és a szelet is. A kérdés jó, hátha valaki meg tudná mondani, hogy hogyan rángathatnám ki a 30 kg-os színizom kutyámat legalább 10 perc pisiszünetre. Sharp: tehát kikerüli a víztócsákat, sárba nem lép és esőben nem sétál. Ez rendben, de amilyen keveset hétvégén hajlandó volt lejönni velem, az már röhej. Vasárnap estére már elkezdtem figyelni, hogy nem kezdte-e el használni stikában a WC-t :)?

Van valaki, akinek ilyen a kutyája? Van megoldás?

2010. máj. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

A válasz írója 90%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:53



hihi:)a Tied egy nagyon kimért és magas intelligenciájú kutya,vagy csak nagyon piperkőc:))

2010. máj. 17. 15:57
 13/16 anonim ***** válasza:
A te kutyad olyan, mint a ferjem :D
2010. máj. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

"A te kutyad olyan, mint a ferjem :D"


:D

2010. máj. 17. 17:17
 15/16 anonim ***** válasza:
Nekem Francia bulldogom van , és 3 Staffordshire Terrierem , 2 -vel viszem őket sétálni , ha esik , ha fúl , ha dörög , ha szakad a hó ! Esőkabát rám , a kutyákra is, és megyünk egy kört ! A pici olyan hihetetlen , semmi nem állja az útját a drágámnak :) pedig nálunk is volt kb. 90km/h szél , de nem kaptam fel .... ! Nincsennek cukorból .... haza értünk , lábmosás, aztán mindenki fut a kosarába .... a kandalló elé ! Ennyi ! Jah és hozzá tenném az enyémek mindenen átgázolnak (sár, tócsa stb..... ) :)
2010. máj. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igazi kis terminátor kutyuid vannak!!:-) A frncia bulldog elég kis massziv kutyus és erős,nem csodálom,hogy nem tudta leküzdeni a szél... Nézz meg egy yorkit:S
2010. máj. 17. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!