Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Kölyökkutyát fogadnánk örökbe,...

Kölyökkutyát fogadnánk örökbe, de nem menhelyről kisgyerek mellé, nem nagytestűt, házőrzőt! Baranya megyében!? Hol keressem?

Figyelt kérdés
Tud esetleg valaki olyat aki szívesen ajándékozna?
2010. máj. 20. 14:09
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarlak bántani, de a gyerekednek miért nem plüsskutyát veszel vagy cipeled a plázákba? Lehet, h az jobb lenne neki, mint "csak egy menhelyi kutya". A 2. válaszoló stílusa otromba, de a lényegre ráérzett. Szerintem..
2010. máj. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
78%
Azt hiszem, azért zárkózol el a menhelytől, mert nincsenek vagy csak rossz információid, ismereteid vannak róla. Miben különbözik egy menhelyi kölyökkutya a többitől? Csak abban, hogy egy fokkal kilátástalanabb a sorsa, bár sokan önzetlenül próbálják őket ugyanúgy gondozni, szeretni, mintha igazi családban lennének, de ez persze ilyen nagy létszám mellett korántsem ugyanaz. Nyugodtan nézegesd a menhelyek honlapjait, esetleg hétvégén menjetek ki együtt személyesen és kérjetek tanácsot. Az ott dolgozók különös figyelmet fordítanak arra, hogy mindenkinek az egyéniségéhez, életviteléhez, lakáskörülményeihez (pl. lakás vagy családi ház) legjobban megfelelő kutyust ajánlják. És ami a legfontosabb: megmentesz egy kis életet.
2010. máj. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%
Rengeteg embernek van menhelyi kutyusa, azért mért te egyszer nem boldogultál eggyel még nem kell leírni őket. Mellesleg csak hogy tudd, az ingyen kutyák is pont olyanok mint a menhelyiek, ők azok akiket ha nem viszel el a menhelyen végzik. tehát a kettő egy és ugyan az.
2010. máj. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

14.21 honnan tudod,hogy p.icsa vagyok?Nahhhh...remélem neked is jobb napod van ettől!


Igazán köszi,ebben az országban mindenki csak kötekedni akar????

2010. máj. 20. 14:25
 15/23 anonim ***** válasza:
80%
A kötekedések mögött mi lenne ha megpróbálnád megérteni a mondani valókat? Stílustól függetlenül, mindenki ugyanazt mondja...
2010. máj. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
43%
Hidd el, hogy egy menhelyi kutya is ér annyit, mint egy drágán vásárolt. Nekem négy menhelyi kutyám van. Szerintem nem kötekedni akarnak veled az előttem válaszolók, csak sajnálják, hogy ennyire elzárkózol az elől, hogy önzetlenül segíts egy rossz sorsú állaton.
2010. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
53%

Ráadásul a menhelyi kutyák többnyire oltva vannak, tehát még erre sem volna gondod! Olykor tisztábbak, mint egyik-másik, aki gazdinál van.

Másrészről pedig egy nem fajtatiszta sokszor sokkal okosabb, "házőrzőbb" és kevésbé kényes, mint fajtiszta társai.

2010. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
53%
Azt még megérteném, hogy felnőtt kutyát nem akarsz kihozni menhelyről, de egy kölyköt még olyanná formálsz, amilyenné akarsz. Kis hozzáértéssel meg azt azért meg tudod állapítani, hogy mekkora lesz, attól függetlenül, hoyg mit mondanak.
2010. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
25%

Nézz körül a helyi lapokban vagy az express.hu-n

De a házőrző kutya is család tag akar, szeretne lenni.

Sőt, minél jobban családtagnak tekintesz egy kutyát és beengedsz ez életteredbe annál jobban fogja őrizni a házat és annál jobban fog védeni benneteket.

Ezt minden kutyatartó tudja. Az a baj, hogy szerintem te

olyan kutyát akarsz, aki nem fogyaszt sokat, lehetőleg kevés gond van vele és végzi a kötelességét. Egy menhelyi kutya biztos félénk, vagy túl szeretet igényes. És ezzel neked nincs időd vesződni.

Szerintem gondolt ezt még át.

2010. máj. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

nahh ez fasza!

Plaza meg sznob... meg p.icsa...meg hasonlók!


Aki értelmes választ adott annaak köszi!


Maximum te lehetsz beteg,tudja kire gondolok!

2010. máj. 20. 14:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!