Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyások miért hiszik azt,...

A kutyások miért hiszik azt, hogy csak az övék a közterület?

Figyelt kérdés

A minap történt velem az alábbi eset: Egy játszótér melletti járdán sétáltam és az útmenti padon űlt két nő és a pad mellett egy kutya, amely elkezdett rám ugatni és felém közelíteni. A kutya gazdája, vagyis az egyik nő elintézte annyival, hogy "nem bánt". Javasoltam neki, hogy tartsa pórázon az állatot, mivel erre jogszabály is kötelezi azon a településen, ahol lakunk. Erre felmutatta a pórázt, hogy itt van a táskájában. Mondtam neki, hogy sokra megyek vele, ha táskájában van a póráz és közben megtámad a kutyája. Nem nagyon foglalkozott velem, nem értem, hogy sok kutyatartó miért nem veszi tudomásúl, hogy nem mindenki szereti a kutyákat, és rájuk is tekintettel kellene lenniük.


30f/meleg


2017. júl. 19. 19:42
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Az én kutyámra (tök barátságos) pedig kisgyerekek közelítettek támadóan és bottal kezdték volna ütni..valamint többször majdnem elütötte biciklis a járdán..

Mondjuk ha bármelyik is megtörténik, nyilván nem állok jót magamért.

Hidd el, sokszor a gazdiknak is égnek áll a hajuk a sok paraszt nem kutyás miatt.

Ezért szerintem ne általánosítsunk.

30n/hetero

2017. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem tudja hogy kell kutyával közterületen lenni. Én úgy jártam hogy a nagytestű kutyám sétáltattam és egy nő közölte hogy többet ne menjek arra mert a kutyám közveszélyes. Meg hogy rossz ennek a fajtának a híre és inkább zárjam be valahova. A kutyám valóban ijesztő lehet egyeseknek fajtája és nagy termete miatt de pórázon volt és egy bokrot szaglászot. Soha nem morgot senkire. Egyesek úgy vannak vele hogy ha velük barátságos akkor mással is mer buták. Hozzánk is ha jön valaki pl építész a kutyát kennelbe zárom ha nem vagyok kint az udvaron az emberekkel mert sose lehet tudni hiába barátságos.
2017. júl. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Én pont a kisgyerekeseknél látom ezt.

29N, heteró

2017. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!