Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A kutyások miért hiszik azt,...

A kutyások miért hiszik azt, hogy csak az övék a közterület?

Figyelt kérdés

A minap történt velem az alábbi eset: Egy játszótér melletti járdán sétáltam és az útmenti padon űlt két nő és a pad mellett egy kutya, amely elkezdett rám ugatni és felém közelíteni. A kutya gazdája, vagyis az egyik nő elintézte annyival, hogy "nem bánt". Javasoltam neki, hogy tartsa pórázon az állatot, mivel erre jogszabály is kötelezi azon a településen, ahol lakunk. Erre felmutatta a pórázt, hogy itt van a táskájában. Mondtam neki, hogy sokra megyek vele, ha táskájában van a póráz és közben megtámad a kutyája. Nem nagyon foglalkozott velem, nem értem, hogy sok kutyatartó miért nem veszi tudomásúl, hogy nem mindenki szereti a kutyákat, és rájuk is tekintettel kellene lenniük.


30f/meleg


2017. júl. 19. 19:42
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
70%
Jaaa! 37F/hetero lemaradt, bocs. #10 voltam.
2017. júl. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Miért általánosítasz?


Amúgy felesleges kérdés és vita keltés ez a kérdés.


Egy részt vannak normális kutyások meg nem normálisak. Nyilván mi normális kutyatartók is szívunk a nem törődöm gazdákkal.


Csak egy példa a "nembántFifikékről" az öreg süket félig vak 15 éves kistestű kutyámat állandóan célpontnak nézik. Holott ő pórázon mellettem döcög.


Messziről hallom,hogy nem bánt stb. Ja persze. Csak az a baj,hogy az enyém képes morogni,odakapni,mert megijed ha vki vagy kutya hirtelen hozzá ér.

Ezt sok más kutya támadásnak véli.


Elhiheted a normális kutyatartóknak is nyűg ez,nem csak neked.


Amúgy azzal,hogy beszólsz nem érsz semmit. Szépen kikerülöd és kész. Azért a legtöbb ilyennek csak a szája nagy. Egyik barátnőmnek is van egy ugatós mentett keverékje. Ugat mindenkit közben egy nagyon jó fej kutya csak így fejezi ki magát. Ő pl ugatva rohan felém majd rám ugrik és össze vissza nyal.


Persze nem azt mondom,hogy minden kutya ezt fogja tenni. De átlagban azért nem gyilkoló gépeket engednek szabadon.



Ide sorolom azt az opciót,hogy engem a kisgyerekes szülők zavarnak. Akik ordítva síkítva rohannak a kutyámhoz,mint írtam fentebb oda kaphat,mert már bizonytalan a süketség és félig vaksága miatt.

Ha meg megharapja a gyereket még én leszek a köcsög.

Én is hiába szólok,hogy ne engedje a kutyámhoz a gyerekét, mintha a falnak beszélnék.


Ellenben már becsülni tudom azokat a szülőket vagy 3-4 éves kisgyerekeket akik lassan oda jönnek és megkérdezik,hogy megszabad e simogatni. Ilyenkor persze igent mondok. Lefektettem a kutyát,mondom tegye a kezét az orra elé majd simogassa meg,persze közben én is simogatom a kutyámat. Sosem volt gond,szereti ha a vakargatják.


Mindenhol vannak normálisak és nem törődöm emberek. Ezt el kéne fogadni és nem ezen kattogni.


Én is rengeteg dolog miatt vagyok még kibukva,de azon hogy kiírom és idegeskedek nem lesz jobb.

Együtt kell élni azzal ami van.

2017. júl. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Már legalább három hónapja nem tetted fel ugyanezt a kérdést, amire megkapod majd ugyanazokat a válaszokat.

Már nekem is nagyon hiányzott, sőt, aggódtam, hogy esetleg megváltozott a szexuális orientációd.


Őszintén sajnálom, hogy nem tudsz ezzel a dologgal megbékélni, de a válaszok nem nagyon fognak változni.


Két korábbi szemelvény a sagából, 3456-3457. fejezet:


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8075411-nem-..


https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__8507487-mier..

2017. júl. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
12-essel értek egyet. Én is pórázon sétáltatom a 14 éves süket kisöregemet. Szinte minden nap odaront ránk ex másik "nem bánt" kutyus. Ok, nem bánt. De az enyém nem véletlen van megkötve... ha szólok, hogy az enyém meg lehet, hogy odakap(hisz süket, vaksi, meijed, amúgy egy tündér) akkor megy a cirkusz. 25L/heteró xD
2017. júl. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Kedves 13. válaszoló!


A kérdés mindig aktuális, mivel nap mint nap lehet találkozni olyan kutyásokkal, akik a társadalmi együttélés alapvető szabályait sem tartják be. És ne aggódj, a szexuális orientációm nem fog megváltozni, boldog párkapcsolatban élek a velem azonos nemű párommal. :)

A linkjeid pedig nem teljeskörűek, például ezt is én írtam ki:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3893730-kuty..

2017. júl. 19. 20:19
 16/23 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező azt ugye tudod hogy jelenthető a kérdésed az újra meg újra feltett mivoltáért? És ha nap mint nap van ilyen? Nap mint nap van gyilkosság meg erőszakolás még sincs minden nap egy olyan kérdés hogy miért ilyen az emberiség.


Egyébként meg bocsánat de ki nem tojja le hogy meleg vagy. :D Mert én pont igen, nem kell még ötször hangoztatni. Komolyan soha semmi bajom nem volt se a melegekkel se a biszexekkel de ez, amikor nonstop csak ez van hangoztatva hogy "én aztán meleg vagyok, el ne felejtsd!!!" akkor aztán már elegem tud lenni.

Már ott tartok hogy azért futsz ennyi ilyenbe mert a kutyák nem bírják elviselni ezt. :D

2017. júl. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Ó, elolvastam a listában kérdést. Magamban gondoltam, hogy csak nem ismét a kutyagyűlölő, macskaimádó, jól szituált meleg fiatalember unatkozik és borzolja a kedélyeket? Hát de! :D Odaírtad, ki vagy, kösz, így már a tapasztaltabb fórumozók tudják, mennyire lehet komolyan venni ezt a kérdést. :D


Emberek, kár vele vitatkozni, veszett fejsze nyele, úgyis mindenki hülye csak Ő nem!

2017. júl. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha lehetne 150%-t adni, én megadnám a 13-as válaszolónak!
2017. júl. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Egy az általad belinkelt kérdésedhez írt válaszból idéznék.

"Kutyások között is vannak nagyon idióták (még ha ennyire szélsőségesen primitívek nem is), a melegek között is. Volt szerencsénk és kifogtunk egy díszpéldányt."

2017. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
29%

Engem is sokszor ért már ilyen, vagy az utcán rohant felém egy kutya(gazda a fasorban sem)

Vagy a kertvárosi részen az utcán randalírozó kutya támadott rám.Mert ugye csesznek becsukni a kaput a gazdák, vagy éppen rossz a kerítés.

Nagyon sok buta, felelőtlen ember van, akikre egy szobanövényt nem bíznék, nemhogy állatot..

De nem nagyon lehet mit tenni..

Én félek is a kutyáktól, nagyon rosszul érint, ha felém fut egy póráz nélkül.

Gondolhatnának másokra..

2017. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!