Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit csináljak a kutyámmal...

Mit csináljak a kutyámmal hogy normálisan jöjjön mellettem?

Figyelt kérdés
14/L vagyok van egy 2 éves huskym! Amikor viszem sétálni neha elorebb megy és ha lat a kutyasuli kozelebe kutyákat egymassal jatszani akkor oda nez és sehova masra nem figyel és oda akar menni, ha pedig elmegy mellettunk vagy kicsit tavolabb egy kutya meg a gazdaja azt meg megugatja és oda akar menni! Meg ha macskat lat azonnal futna oda de visszatartom errol is szeretnem leszoktatni! tudtok ezekre valami modszert? azt szeretnem ha nem erdekelné őt a többi kutya! :) és ne ugasson meg mas kutyát és normalisan jojjon mellettem! :D légyszi segítsetek! amugy okos kutya itthon tud sok parancsszot de ha elmegyunk setalni akkor nem fogad szot masra figyel!!! Azt is szeretnem hogy ha elengedem futkarozzon de ne szokjon el, amugy meg mindennap viszem setaltatni tobb oran keresztul neha hazajovok megitatni mer kozel lakunk és a kutyaiskolanal van egy gazdi meg van egy kutyaja nagyon jol kijön vele és jatszanak is olyankor ha elengedem követ minket! :)
2017. aug. 9. 14:20
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:
Kutyaiskolát ne is mondjátok! :( van egy ismerősöm és ő oda vitte a kutyáját és sokkal butább lett ettől :((( attol felek hogy ő is butabb lesz meg azt mondtak hogy itt kiabalnak nagyon a kutyakkal meg a gazdikkal is!!!
2017. aug. 9. 14:31
 2/37 anonim ***** válasza:
100%

Már pedig itt csak a kutyaiskola/kiképző a megoldás. Nem is tudom, hogy bírtad 2 évig minden nap, hogy össze vissza rántgat séta közben és mindent kerget? Korábban nem jutott eszedbe, hogy orvosolni kéne a problémát?


Mondjuk a szüleidtől se semmi, hogy egy munkakutyát vesznek a 12éves lányuknak mert megtetszett neki a kinézete.


Azt pedig erősen kétlem, hogy a kutya "butább" lett a kutyaiskolától. Esetleg felnyílt a szeme, hogy a gazdája semmi számonkérést nem tart a többi kutyához/kutyaiskoláshoz képest és így ő sem csinálja a feladatot.


A másik még ami érdekelne, hogy szerinted élelem megtagadás és egyéb tiltásokra, hogy veszed rá a kutyát anélkül hogy erősebben hangsúlyoznád a vezényszót? (Értsd rákiálltassz, hogy "nem!")

2017. aug. 9. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
14 vagyok nem pedig 12 éves! nem rangat csak nagyon ritkan!
2017. aug. 9. 15:19
 4/37 A kérdező kommentje:
vagyis csak neha de ha visszahuzom akkor normalisan megy!
2017. aug. 9. 15:19
 5/37 A kérdező kommentje:
Nagyon okos kutya és hamar tanul! nem rangat össze vissza igaz neha vissza kell huznom a kutyat...
2017. aug. 9. 15:20
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem azert kaptam ezt a kutyat mert a kinezete megtetszett! ha ennyire tudni akarod azert kertem egy kutyust mert mindigis vagytam egyre és a legjobb barátomként tekintek rá!!!!
2017. aug. 9. 15:22
 7/37 A kérdező kommentje:
Mindent tudok neki biztositani naponta tobb orat jarok vele setalni futni!!!
2017. aug. 9. 15:22
 8/37 A kérdező kommentje:
Meg itthon is jatszok vele nagyon sokat!!!! légyszives nomrális emberek irjanak választ ne egy ilyen ... -.-"
2017. aug. 9. 15:24
 9/37 A kérdező kommentje:
amugy meg válaszolo! te nem is ismersz azt se tudod mert kertem egy ilyen kutyat ezek szerint! sportolasra hasznalom semmi baj sincs vele csak seta kozbe neha szotfogadatlan!
2017. aug. 9. 15:26
 10/37 A kérdező kommentje:
nem azt kerdeztem hogy rossz valasztas volt e egy huskyt kernem hanem hogy mit csinaljak vele hogy normalisan jöjjön mellettem
2017. aug. 9. 15:29
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!