Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Klikkerezés segítség?

Klikkerezés segítség?

Figyelt kérdés

Kezdő kutyás vagyok, és most ismerkedek a klikkerrel. Nagyon jól megy a kutyámnak, iszonyatosan gyorsan tanul vele, és szerintem én is elég jól csinálom, de:


Felmerülnek kérdések, amire igazából nem találok választ. Ha látja nálam a klikkert, azt is tudja, hogy lesz jutifalat, akkor úgy csinálja a feladatokat mint a gép. Máskor nem nagyon, vagy csak alig. Illetve van, hogy összekavarja a vezényszavakat, pedig kézmozdulattal is társítom.


Türelmetlen lennék? A klikker elhagyása mikor, és hogyan történjen egy adott feladatnál? Konkrétan úgy lehet, hogy nincs már klikker, csak jutalomfalat és dicséret? Azt tudom, hogy klikkert minden esetben kell, hogy kövesse a j.falat.


Mint említettem, ha nem látja nálam a cuccost, kevésbé csinálja a kívánt feladatot. Reális az a félelmem, hogyha egy adott feladatnál újra és újra visszatérek a klikkerhez, akkor később is csak úgy csinálja meg? Köszi ha segítetek! :)


2017. aug. 14. 17:13
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Lehet többet is tanítani egyszerre.
2017. aug. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!