Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Vegyünk mellé még egyet?...

Vegyünk mellé még egyet? Félni fog? Vagy milyen lesz a kapcsolat közöttük? SOS, mit tegyek? és hogyan?

Figyelt kérdés

sziasztook:)

13/ L vagyok,tavaly szeptemberben kaptam egy yorkit,minden álmom az volt:) és megkaptam szülinapomra,nagyon nagyon szeretem,és nagyon jól érzi itt magát,lassan 1 éves lesz,és kisfiú.Mindenki imádja!

és azon gondolkoztunk hogy kéne neki egy pajtás:) és most az egyik rokonunk barátnőjének születtek Bichon Bolognese kiskutyák,mondhatni olcsón,és ma születttek,és én úúgy szeretném,mert ha nem vagyunk itthon(ritkán van olyan:)) de akkor is..ha lenne neki egy barát,akkor biztosan megszeretnék egymást nem?most építkeztünk,1 éve,nagy házban élünk,elférnének ketten,és egy idő után szeretnék egymást nem?:) mert például csomót játszhatnának,de attól félek és ha bántani fogják egymást?vagy nem szeretik majd egymást? vagy féltékeny lenne a yorkim? anyum barátnőjének kettő yorkija van,annyit játszanak és szeretik egymást.

tesóm(19/L) is nagyon szeretné:) és anyum azt mondta hogy nemtudja,meg hogy fél hogy bepisil,meg a szőnyegre pisil,mert a yorkink se pisil mindig kint,van hogy a szőnyegre..de ha a bolognese-nek megtanítjuk hogy ki kell menni akkor a yorkim is ott végezné el a dolgát nem?:) és amíg nincsenek meg az oltásai a picinek? attól még lehetnének együtt?vagy hogy viselkednének?és mit mondjak anyumnak hogy vegyünk neki egy barátot(fiút vennénk):)

előre is köszönöm:$:)


2010. máj. 26. 14:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kérdező azt el tudod mondani hogy mi baja lesz a kutyának ha egyedül kell lennie? Minden kutya kibírja. Az én kutyám pl kutyaiskolás kutya, verseny szinten csinál csomó dolgot, mégis kibírja hogy egyedül van amíg dolgozok! Mondta már neked valaha is a kutyád hogy neki minden vágya egy társ? Szerintem nem ő vágyik rá hanem te! De ha ott az a többi kutya akről beszéltél, szerintem bőven elég amennyit velük találkozik. Főleg hogy még őt sem tudtad megnevelni teljesen. A másik majd átveszi a rossz szokásait. Szerintem majd akkor szerezz be másikat ha ő öreg lesz vagy valamit szeretnél vele kutyázni.
2010. máj. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! De aggódok, ezért halogatom a döntést :) De ha mellette döntök, szerintem ivartalaníttatom mind a kettőt a dominancia miatt!
2010. máj. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!