Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek hogyan vegyem rá...

Szerintetek hogyan vegyem rá a szüleimet hogy vegyenek nekem egy kiskutyát?

Figyelt kérdés

Már 3 éve könyörgök, és apu azt hajtogatja hogy:

Majd a jövő héten!, meg: Majd 1 hónap múlva!, meg: Majd a szülinapodra! De nála van a 6alom. Kérlek segítsetek! Mondjátok, mit tegyek?


2010. máj. 28. 15:36
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
én 5 évig könyörögtem egy kiskutyáért. most 15 vagyok és megkapom 6 hét múlva hozom el:) és már anyukámmal nézzük a cuccokat neki ő már megvette a kutyatáskát.:D a Te szüleid is bele fognak egyezni;) kitartás:) remélem megkapod a kutyusod:)
2010. jún. 30. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Oké Köszi a válaszokat, megvan a kutyus, Aszterixnek hívják.
2010. aug. 21. 15:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Velem is pont ugyanez a helyzet am iveled.Nekünk kertes házunk is van zsóval.
2010. szept. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Helló!

Nekem volt egy kutyám. 3 éve könyörögtem a szüleimnek hogy vegyünk. A papám meg a mamám vett az apukámnak születésnapjáre egy kutyát és haza vittük. Mamáméknál volt egy másik kutya és nagyon nagy pajtások lettek (persze több alkalomal találkoztak) és mikor hazza vittük szegény szomorú volt. Igy úgy döntöttünk hogy vissza viszük mert a mamámék is imádták és boldogabb volt ott. Igy levittük és ésn kutya nélkül maradtam. A szüleimnek könyörgöm de apám azt mondta hogy ő 1 év múlva vesz nekem kutyát, mert megyünk el félévre más országba és ő nem tart kutyát lakásba. Mondjuk van egy macskám de attól még van utya cica barátság. Segitsetek kérlek hogy hogyan vegyem rá a szüleimet hogy vegyenek kutyát? És bocsi hogy ide írtam csak itt jó tippeket irtak!

Elöre is köszi!

pdpi

2010. dec. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!