Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tehetnek meg hogy ne...

Csukavivi kérdése:

Mit tehetnek meg hogy ne fazzon a kutyám ősszel /télen?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a kutyám már szinte betegesen mindent megteszek érte, de a párom nem engedi be a házba, kutya hazat nagyjából már teliesebbe tettük , alatta van szőnyeg sok pled mindig cserelem ha vizes lenne , a tetejet is be szigeteltuk és az oldalát is , és az ajtón is van egy pled hogy ne fujjon be a szél ,mégis úgy érzem hogy csak szenved , mindig is úgy gondoltam h estére majd be engedem de ahogy írtam a párom hallani sem akar róla (pedig ő is nagyon szereti a kutyát ) egyébként egy 7 hónapos Cane corsorol van szo !

2017. okt. 30. 18:46
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ti nem vagytok normálisak, ezt komolyan mondom. Menjél, aludj kint te is meztelenül. Egy pokrcot magad alá teríthetsz.
2017. okt. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!