Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy űzzem ki a kóbor kutyákat...

Hogy űzzem ki a kóbor kutyákat nagymamámék udvaráról?

Figyelt kérdés
Minden este bejön egy egész családnyi kutya, vagy tízen vannak. Bebújnak a kapu alatt. A szomszédok "legalább az anyát akarják megmérgezni, mert akkor a kölykök éhendöglenek anya nélkül". Én semmit sem tudok tenni, mert csak 12 éves vagyok. Nem érdekel, mi lesz a kutyákkal, csak takarodjanak ki az udvarból, mert csomó szomszédunknak (és nekünk is) van macskája. Én arra is gondoltam, hogy hívjuk a sintéreket, de a felnőttek ügyet se vetnek rám. Azt mondják, jobb megmérgezni őket, minthogy a sintérek téglával verjék agyon őket. A kutyák vadak, és az anyjuk senkit sem enged a közelükbe. Én pedig nem akarok megölni egyet sem. Tudok tenni valamit ellenük? :/

2017. nov. 4. 15:26
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%

Hívni kell a "sintéreket", a helyi gyepmesteri telepet! Az ő dolguk intézkedni, és nem, nem fogják téglával agyonverni őket!


Egyébként, a kutyák mérgezése BŰNCSELEKMÉNY, amiért remélhetőleg letöltendőt is adnak!!! Mi a franc van ma, állatkínzók világnapja??? Ez már a többedik olyan kérdés, ahol állatot akarnak bántalmazni.

2017. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim válasza:
100%
Ne veszekedjetek! Én a kislánynak, és az első válaszolónak adok igazat: Hívni kel a sintéreket, és nem megmérgezni a kutyákat!
2017. nov. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Rendben, valahogy rá fogom venni a szüleimet. A kutyák elszállítása pénzbe kerül?
2017. nov. 4. 16:07
 4/27 anonim ***** válasza:
83%
A méreg kerül pénzbe, és a k_rva anyját annak, aki kutyákat mérgez. Már bocsánat, azt hiszem, tizenkét éves lelke elbír ennyi káromkodást.
2017. nov. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Igazad van. Én nem is akartam kutyát mérgezni, csak az egyik szomszédunk.
2017. nov. 4. 16:13
 6/27 anonim ***** válasza:
94%
Kutya menhelyt vagy gyepmesteri telepet kell hívni, azok elviszik a kutyát és vagy családot találnak nekik vagy szakszerűen fájdalom mentesen elaltatják.
2017. nov. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
16%
A kur.a élet.e baz+ ne a k sintéreket hivjatok hanem vmi állatsegítöket???? Melyik településen éltek?
2017. nov. 4. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
68%
A keritést kéne megcsináltatni kis csillagbogaram
2017. nov. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Bocs a káromkodásért, hirtelen felindulásból írtam, mert az ilyen kutyamérgezésen kiakadok!!! Légyszíves írd meg melyik településen éltek, lehet, hogy tudok segiteni a kutyák befogásával.
2017. nov. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Romániában, Kolozsváron. Igazán nem szükséges idejönnöd.

És a kerítést ne nekem magyarázzátok, mert én nem tudom megcsinálni...

2017. nov. 4. 16:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!