Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy űzzem ki a kóbor kutyákat...

Hogy űzzem ki a kóbor kutyákat nagymamámék udvaráról?

Figyelt kérdés
Minden este bejön egy egész családnyi kutya, vagy tízen vannak. Bebújnak a kapu alatt. A szomszédok "legalább az anyát akarják megmérgezni, mert akkor a kölykök éhendöglenek anya nélkül". Én semmit sem tudok tenni, mert csak 12 éves vagyok. Nem érdekel, mi lesz a kutyákkal, csak takarodjanak ki az udvarból, mert csomó szomszédunknak (és nekünk is) van macskája. Én arra is gondoltam, hogy hívjuk a sintéreket, de a felnőttek ügyet se vetnek rám. Azt mondják, jobb megmérgezni őket, minthogy a sintérek téglával verjék agyon őket. A kutyák vadak, és az anyjuk senkit sem enged a közelükbe. Én pedig nem akarok megölni egyet sem. Tudok tenni valamit ellenük? :/

2017. nov. 4. 15:26
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Valamit félreolvastál.

Az "elvitte" és az "agyonütötte"nem ugyanaz.

2017. nov. 4. 21:11
 22/27 anonim ***** válasza:
56%
Valóban. Akkor elvitte megmérgezni őket, ahogy a kérdésedben szerepel. Tényleg nem ugyanaz.
2017. nov. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
65%
PRIMITIV IDIOTAK!!!!
2017. nov. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
Ez ellen én mit tudtam volna tenni? Kértem, hogy ne bántsa őket, de nem hallgatott rám. És egyáltalán nem biztos, hogy megmérgezte őket. Egyszerően elvitte és kész. Ennyi. TÉMA LEZÁRVA.
2017. nov. 4. 21:34
 25/27 anonim ***** válasza:
95%

Ha idöben írsz akkor oda tudtam volna küldeni az önkénteseket, akik Kolozsváron mentik a kutyákat! Már felvettem velük a kapcsolatot, arra vártunk, hogy írsz és megmondod hogy hol vagytok.

Ha mégis megtudsz valamit, hogy hol vannak, akkor légyszíves ird meg, esetleg szólhatnál egy jobb lelkü felnöttnek, elmondhatnád, hogy találtál segítséget a neten keresztül, akik elszállítják a zavaró kutyákat. `Ìrtam neked privát üzenetet, kérlek olvasd el.

2017. nov. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
Egyelőre még nem tudom.... :/ Amint megtudok róluk valamit, értesítelek. Remélem, jól vannak a kiskutyák.
2017. nov. 5. 13:55
 27/27 anonim ***** válasza:
Hát én szinte biztos vagyok benne, hogy sajnos nem. De mindenképpen írj légyszives. Ès ha más kutyával is hasonló szitu lesz/van akkoris írj nekem!
2017. nov. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!