Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek már teljesen kivagyok?

Mit tegyek már teljesen kivagyok?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves shitzu kutyám és a szüleim télre sem engedi hogy bejöjön a ég kicsi volt addig lehetett kint mostmár nem már hidegek vannak és éjszaka már remeg mivel hátul van egy kutya kenelbe ki élelem szalmával rongyokkal de nem megy be csak ha bezárom de bezárni nem akarom mondtam már apának és anyának is hogy kint megfogalmazása halni anya hallani se akar ha meg kérdezem űvölt apa meg mérgesen ha megkérdezem azt mondja hogy tavaly is kint volt még tavaly előtt is meg azt mondja anya amúgy se engedné és ebbe igaza van mert nem engedné. Mit tegyek imádom a kutyám
2017. dec. 1. 18:28
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
60%
Beszélek anyáddal, ha nem érti meg, amit mondok, IP-cím alapján feljelentést teszek állatkínzásért.
2017. dec. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Sose értettem az ilyen kérdéseket... Kérdező, innen szerinted mi mit tudunk csinálni? Menjünk oda és verjük meg anyádékat? Vagy építsünk külön házat a kutyának, költözzünk be és szeretgessük mi?

Ha nem tudtok megfelelő körülményeket biztosítani a kutyának (egy szobakutyának ez semmiképp sem megfelelő, sőt... állatkínzás), akkor azzal teszed a legtöbbet, ha odaadod olyannak, akinél bent lehet a házban és szereti.

2017. dec. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Más megoldás nincsen, mint új, megfelelő gazdát keresni neki. Ha igazán imádod, akkor megteszed ezt neki.


Vedd fel velük a kapcsolatot, és kérd, hogy mentsék meg a kutyádat: [link]


Nincs aljszőrzete, állatkínzás, amit a szüleid csinálnak. Ezen nincs mit szépíteni.

2017. dec. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elküldheted privátban a számát. Nem fogja megtudni hogy te szóltál, azt mondom kintről a kerítésen keresztül láttam hogy szenved a kutya, és egy utcában lakó megmondta anyukád nevét.
2017. dec. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
szurkolók az állatkínzás ellen csoport látogassa meg anyádékat, az biztos, hogy nem teszi zsebre, amit kapni fog tőlük, facen fent vannak, kérj tőlük segítséget, kimennek házhoz.
2017. dec. 2. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
Annyit tudtam eddig tenni hogy apa azt mondta éjszakára veszünk neki egy ilyen fűthető kutya ruhát
2017. dec. 2. 06:13
 17/29 anonim ***** válasza:
Olyan, hogy fűthető kutyaruha nem létezik. Nem inkább fűthető kutyaházat? Az jobb lenne, bár akkor sem értem miért kell egy társasági kutyát kivágni a kertbe. Anyukádnak mi az indoka hogy nem mehet be?
2017. dec. 2. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
54%

"Annyit tudtam eddig tenni hogy apa azt mondta éjszakára veszünk neki egy ilyen fűthető kutya ruhát"


Ilyen nincs is, és eleve baromság.


Nem szereted te azt a kutyát, és önző vagy. Ha tényleg szeretnéd, akkor odaadnád a fajtamentőknek, hogy keressenek neki új gazdát, és addig normálisabb körülmények között élhessen.

2017. dec. 2. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Őnző a tudod ki.. Én próbálok segíteni rajta már előre haladtam az utolsó miatt törlöm ezt a kérdést majd megoldom.
2017. dec. 2. 17:33
 20/29 A kérdező kommentje:
Amúgy még itt van a kutyaruha és a kutya párna mindkettő fűthető
2017. dec. 2. 17:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!