Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek már teljesen kivagyok?

Mit tegyek már teljesen kivagyok?

Figyelt kérdés
Van egy 3 éves shitzu kutyám és a szüleim télre sem engedi hogy bejöjön a ég kicsi volt addig lehetett kint mostmár nem már hidegek vannak és éjszaka már remeg mivel hátul van egy kutya kenelbe ki élelem szalmával rongyokkal de nem megy be csak ha bezárom de bezárni nem akarom mondtam már apának és anyának is hogy kint megfogalmazása halni anya hallani se akar ha meg kérdezem űvölt apa meg mérgesen ha megkérdezem azt mondja hogy tavaly is kint volt még tavaly előtt is meg azt mondja anya amúgy se engedné és ebbe igaza van mert nem engedné. Mit tegyek imádom a kutyám
2017. dec. 1. 18:28
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
2017. dec. 2. 17:37
 22/29 anonim ***** válasza:
52%
Gondolkozz már egy kicsit... nagyon sok kutya nem tűri el magán a ruhát, pláne, ha még sose volt rajta... Szerinted ez a megoldás, tényleg?
2017. dec. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
74%

Azért az megvan, hogy az ilyen ruhákat sétára, FELÜGYELET MELLETT szabad használni?


Próbáld meg megérteni, hogy ez a fajta szobakutya. Társasági kutya. Nem arra való, hogy a nap és az éjszaka nagy részét egyedül töltse az udvaron, a hidegtől függetlenül sem.


Nem jó neki, szenvedés neki. Ha nem bent tartjátok, akkor nem szabadna ilyen fajta kutyát tartani. Mit nem lehet ezen megérteni???

2017. dec. 3. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
A kérdező sajnos a szüleire ütött mégis...
2017. dec. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat semmit se segitettek én mondtam probálok segiteni rajta nem tudok mondtam annyit tudtam tenni hogy a ruhát meg a kutyapárnát most hogy eset a hó élvezi a havat este meg beraktam a meleg szalmázot helyére ennyi pont törlöm ezt a kérdést és jöhetnek ide ezek a nagy állatvédők de mostmár nagyon felcseszték az agyam azzal meg semmit nem csinálnak akik láncon tarták az angol bulldogot vagy kihajítják az utcára a kiskutyákat persze az én kutyáim prémium tápot esznek naponta sétálnak a nagy kutyasuliba van víve szóval ennyi nem fogok többet irni ehez a kérdésemhez és nem sokára törlöm.
2017. dec. 3. 18:24
 26/29 anonim ***** válasza:

Kérdést innen nem tudsz törölni.

Hergeljed csak magadat a kutyád kárára, jól van, ügyes vagy.

2017. dec. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
53%

"Köszönöm a válaszokat semmit se segitettek" - mégis, milyen segítséget vártál? Megírtuk, hogy shi-tzut nem szabad kint tartani.

Azt is, hogy mit csinálj, ha nem engedik, hogy bent tartsd. Fordulj a fajtamentéshez.

Kaptál segítséget tehát, hogy mit csinálj, ha valóban szereted azt a kutyát (ha az ő érdekét nézed). Más kérdés, hogy ezt nem akarod elfogadni és belátni.

2017. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
53%
Akkor minek kérdezel???
2017. dec. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Szóval szüleid inkább mindenféle drága de valójában haszontalan sz*rt megvesznek ahelyett, hogy beengedjék legalább éjszakára, egyetlen szobába a kutyát.

Gratulálok...

2017. dec. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!