Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek milyen az of...

Szerintetek milyen az of Fan-Tyra shih-tzu kennel? Van v. kinek innen kutyuja?

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 10:42
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:

Nem csalódtam az alacsony színvonalat tekintve, pláne azoknál, akiknél rengeteg kutya van, nem is csak egy fajtát tenyésztenek, a pláne meg az volt, valamelyik az elején, aki tenyészt vagy 5 fajtát, köztük "mini-yorkit" ami, mint tudjuk, nem is létezik standard szerint!

A magyarországi társasági kutya tenyésztés színvonaláról ismét megbizonyosodtam.

Jah, mit is mondtak a németek? Hogy a magyarok nem tudnak kutyát tenyészteni. Milyen kár, hogy igazuk van és ez minden fajtára igaz.

2010. jún. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim válasza:
100%
Ezek között szaporítók is vannak, csak nem ismerik be...Nem kellene egy kalap alá venni az összes shih-tzu tenyésztőt.
2010. jún. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:

Még szerencse, hogy az előbb ömlesztve, egy kalap alá véve ide másoltad őket, mint Kenneleket.

Nem attól lesz valaki tenyésztő, mert van kennel neve, honlapja és törzskönyves kutyái.

Szerintem hagyjuk, ha már a kukacoskodással vádoltok, akkor ezek után ez én is mondhatom visszafelé.

2010. jún. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim válasza:

Direkt odaírtam, hogy a shih-tzulap.hu-ról hoztam a felsorolást, tehát nem én válogattam ki, hogy melyik a tenyésztő és ki a szapi, ez lejön a honlapokról szerintem.

Ha neked ekkora elvárásaid vannak, akkor megkérdezhetném,hogy te tenyésztő vagy talán?

2010. jún. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:

Az készülök lenni, igen.

De mikor fajtatiszta kutyákra tettem szert, akkor is ekkora elvárásaim voltak.

2010. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim válasza:

Kíváncsi lennék a honlapodra majd.

Mindenkinek mások az elvárásai, te sem fogsz mindenkinek megfelelni, akkor majd megtudod, hogy milyen, ha kritizálnak...

2010. jún. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Örülni fogok a kritikának és figyelembe fogom venni, még ha nem is esik majd jól. Mert a kritikát nem sértésnek kell venni, ugyanis a fejlődést szolgálja.
2010. jún. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim válasza:
Milyen fajta tenyésztője szeretnél lenni? Gondolom nem shih-tzu...
2010. jún. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Eltaláltad. :) Bár ha mondjuk yorkit tenyésztenék, azt is ugyanazon elvárások alapján tenném. :)

Egyébként a yorkimnak és a tacskómnak is van BH 1-es vizsgája. :)

2010. jún. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
Nagyon ismerő a stílusod. Véletlenül nem Grimm a vezetékneved?
2010. jún. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!