Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutyát ajánlan...

Milyen kistestű kutyát ajánlanátok kicsi gyerek mellé (1,5 éves)?

Figyelt kérdés

Olyan kellene ami nem ugatós fajta és nem ásós. Van kertünk ott szaladgálhat napközben csak lényeges lenne, hogy ne ásson mert hobbi kertész vagyok és ne ugasson mert társasházban lakunk jönnek-mennek az emberek.

Esetleg egy törpe uszkár? Azt viszont 3-4 havonta nyíratni kell ugye?

Vagy tacskó? De az meg nem tetszik :/


2010. jún. 4. 11:42
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm ismét a válaszokat és köszönöm a linket, át is nézem ha a kisasszony engedi. :)
2010. jún. 4. 12:37
 12/34 A kérdező kommentje:

Pest megyében lakom de Borsodi vagyok a szüleim ott élnek gyakran járunk haza, ott is jó.

Nem is akartam drága kutyát (főleg yorkit nem), nekem csak hobbi kutya lenne, törzskönyv sem érdekes. Egyébként nagy állatbarát vagyok, mindig küldenek nekem hírlevelet (meg csekket) a Rex állatotthonból mert szoktam küldeni 1-2000 Ft-ot nekik. Ja, azt a kutyfajtát amit az egyik válaszoló írt azért még megnézem, nem ismerem.

2010. jún. 4. 12:41
 13/34 A kérdező kommentje:
Aranyos ez a Corgi! Emlékeztet a Bussethoundra ami nekem nagyon tetszik jó is lenne de a párom tiltakozik ellene meg állítólag nehezen lesz szobatiszta. Meg hát nem is olyan kis termet de az még beleférne. Nem rossz, még aludni fogok erre sokat és nézegetem tovább a menhelyeket hátha találok még megfelelőt.
2010. jún. 4. 12:46
 14/34 anonim ***** válasza:

viszont cserében horror ára van ... 250-300e-nél többe nem kerül itthon

(nem tudom embereknek hogy jut eszébe ilyen fajtákat javasolni ... ennyi erövel fáraokutya .. 1 misiért )

2010. jún. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
48%

utolso vagy: mit szolnál hozzá?

[link]

2010. jún. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Hu én tudok neked egy szuper kutyust, személyesen is ismerem. 1 éves, ivartalanított szuka. Bűbáj kutyus. Nyugodt, gyereket, embereket imádja, játékos de nem durván, lehet nyúzni, szobatiszta!

Ha nem lenne már kutyám biztos haza hoznám.

[link]


de még őket is nézd meg:

[link]

[link]

[link]

2010. jún. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 A kérdező kommentje:

Tényleg ilyen drága? Jesszusom! Az nagyon sok. :( Ennyit semmiféleképpen nem adnék érte.

Ez a kis spániel nagyon szép! Csak elég messze van Fejér megye.

Az előbbi linken is találtam jót, Pihe és Polly. A kistestűeknél meg Őt:

[link]

2010. jún. 4. 13:17
 18/34 anonim ***** válasza:

[link]


ez is örült édes :D

2010. jún. 4. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
Hát, igen... a törpe snaci, szívem csücske! Csak ne lenne ugatós. Bár lehet, hogy csak az anyué ilyen dilinyós (Ő egy só-bors közép schnauzer) ;). De Ő is messze van sajnos. Igazából Pest megye jöhet szóba elsősorban.
2010. jún. 4. 13:38
 20/34 anonim ***** válasza:

még mindig én: nekem törpesnacim (is) van, és abszolut nem ugatos ... nevelhető

[link]

ő az :)

imádom, azért is linkeltem a snaci-mixxet .. nem lennének itthon ennyien, már hoznám is :D

2010. jún. 4. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!